• WTCC Hírek

WTCC hírek

Ledolgozta hátránya nagy részét Michelisz Norbert!

A nyitó futamon Michelisz Norbert a közép mezőnyből indulva a 4. helyig küzdötte fel magát a szakadó esőben. Törölték a főfutamot.

Michelisz Norbert ismét az első sorban!

A Honda magyar versenyzője Michelisz Norbert ott folytatta sikeres időmérős szereplését ahol három hónapja abba hagyta.
Második helyet szerezte meg az időmérőn és ezzel a vasárnapi első futamon a 9. helyről  a főfutamon pedig a 2. helyről indulhat.

Tiago Monteiro kihagyja Kínát!

A Túraautó bajnokságot vezető, Tiago Monteiro kénytelen kihagyni a bajnokság következő fordulóját mivel a Szeptemberben szenvedett balesetéből még nem épült fel teljesen.

WTCC Hírek - Négy napos versenyhétvége!

Megerősítették, hogy idén a Makaóban megrendezett Túraautó Világbajnokság utolsó előtti futama négy napos lesz.

WTCC Hírek - Futamgyőzelem Argentínában!

WTCC Hírek -  Futamgyőzelem Argentínában!
Michelisz Norbert idei második, pályafutása hetedik futamgyőzelmét aratta a WTCC-ben. Argentínában a Honda magyarja a második helyről rajtolva győzött a főfutamon.

Michelisz Norbert nyerte az FP1-et

Michelisz Norbert lett az első Argentínában az első szabadedzésen amelynek kezdése a sűrű köd miatt közel egy órát csúszott.

WTCC Hírek - Vila Real főfutam: Michelisz Norbi rajt-cél győzelmet aratott!

Michelisz Norbi pole pozícióból indult a második portugál futamon, miután szombaton megnyerte az időmérő edzést. Huff a második, Björk a harmadik, Monteiro pedig a negyedik helyről vágott neki a futamnak.

WTCC Hírek - Vila Real 1. futam: Bennani nyert, Monteiro és Björk előtt

Michigami indult a poleból a portugál első futamon Guerrieri és Girolami elől. Bennani a rajtot követően hamar megelőzte Michigamit, és az élre állt, Guerrieri is visszacsúszott, Monteiró pedig feljött a negyedik helyre.

WTCC Hírek - Egy hetedik és egy második hely a hétvégén

Michelisz Norbertnek nem sikerült győzelemre váltani az időmérőn megszerzett pole pozíciót de így is sikerült sok pontot szereznie amivel elkezdte csökkenteni hátrányát az éllovasokkal szemben.

WTCC Hírek - Micheliszé az első rajthely

Ami nem sikerült a Honda Magyar pilótájának a Hungaroringen az sikerült a Nürburgringen!!

WTCC Hírek - Nordschleife kompenzációs súlyok

WTCC Hírek -  Nordschleife kompenzációs súlyok
A Túraautó Világbajnokság következő futamára a Citroën és a Volvo kapta a legtöbb kompenzációs súlyt.

WTCC Hírek - Egy fájó hétvége

A Michelisz Norbert hazai versenyén a dobogó legfelső foka volt a cél de sajnos idén sem jött össze neki.
Tegyük hozzá gyorsan, hogy legfőképp nem rajta múlott most sem.