• Nyitóoldal

Rally hírek - Elhunyt a 2010-es MERC bajnok Misfer Al Marri

Vasárnap Londonban elhunyt a Köze-Kelet Rally Bajnokság 2010-es győztese, a katari Misfer Al Marri. A nagyon fiatalon eltávozott pilóta 57 MERC futamon indult.

Rally hírek - A Historic ERC első versenyének nevezési listája

Jövő hétvégén Spanyolországban megkezdődik az idei Historic ERC. A Historic Spanyol Rallyn összesen 16-an neveztek az Európa-Bajnokság értékelésébe.

Rally hírek - A Hyundai három autót indít Portugáliában

Korábban arról lehetett hallani, hogy az Ausztrál Rallyn három Hyundai i20 WRC indul, ám a nél-koreai csapat már Portugáliában is három autót fog indítani.

Rally hírek - Loix WRC-ket megelőzve nyert

A Belga Rally Bajnokság nyító versenyét Freddy Loix nyerte Skoda Fabia S2000-rel. Fast Freddy magabiztosan utasította maga mögé két WRC-vel induló riválisát.

Rally hírek - 100 Acre Wood Rally: Ken Block hetedszer nyert

A Hoonigan Racing versezői Ken Block és Alex Gelsomino nyerték a Rally America idei második futamát, a 100 Acre Wood Rallyt. Az amerikai versenyzőnek ez volt a hetedik sikere a versenyen, nyolc indulásból.

Rally hírek - Nasser Al Attiyah tudott otthon nyerni

A Közel-Kelet Rally Bajnokság idei első versenyét a hazai környezetben versenyző katari Nasser Al Attiyah nyerte, miután honfitársa, Abdulaziz Al Kuwari ma komoly gonddal kellet, hogy megküzdjön.

Rally hírek - Benyó Miklós lett az MNASZ új elnöke

Tegnap este megválasztották az új tisztségviselőket az MNASZ közgyűlésén. Az új elnök Benyó Miklós lett.

Rally hírek - Határ Attila: Ébresztő a téli álomból

A tavalyi ARK bajnoka, a Speed Rally Team versenyzője, Határ Attila egy Peugeot-val áll rajthoz a vasárnapi SRT Szlalom Party-n mégpedig a számára hazai pályának tekinthető Salgótarjáni Külső pályaudvaron.

Rally hírek - Farkas Roland: Megyünk kicsit játszani

Ha szlalom versenyről van szó, akkor nem marad ki a Speed Rally Team versenyzőpárosa sem, Farkas Roland és Kovács Tibor. A hétvégi SRT Szlalom Partyn újra élvezhetjük a piros kereklámpás Lada látványos köreit a terelőgumikat kerülgetve. Farkas Rolandot, a Fostika pilótáját kérdeztem.

Rally hírek - Knipl Róbert: Orfű az utolsó versenyem volt

Knipl Róbert utolsó versenyén Orfűn szerepelt tavaly. Róberttel az idei évről és a visszavonulásának okairól is beszélgettünk.

Rally hírek - Al Kuwari vezet a Katar Rally első napja után

A Közel-Kelet Rally Bajnokság nyító versenyét tartják ma és holnap Katarban. Nasser Al Attiyah tavaly magabiztosan tudott nyerni, idén azonban csupán a második helyen áll hat szakasz után, a versenyt Abdulaziz Al Kuwari vezeti.

Rally hírek - Piros vagy fehér, de biztosan egy Lada

Újra várja a Salgótarjáni Külső pályaudvaron egy kis szlalom verseny a Speed Rally Team idei évben visszatérő párosát, Oláh Balázst és Góczán Enikőt, mégpedig az SRT Szlalom Party. 2014 kezdő, Autóélesztő versenye nem teljesen úgy sikerült, ahogy várták volna, így újabb próbát tesznek. De mi is történt azóta az 1.6 Bátorral… Oláh Balázst, a Lada sofőrét kérdeztem.

Rally hírek - Rallye2 előtt egy kis bemelegítés

A jól sikerült Autóélesztő után egy újabb szlalom verseny várja a Honda Civic-et és a Speed Rally Team versenyző párosát Bertus Balázs és Adamcsek Istvánt, mégpedig a hétvégén megrendezésre kerülő SRT Szlalom Party a már jól ismert Salgótarjáni Külső pályaudvaron. A Honda Civic navigátorát, Adamcsek Istvánt kérdeztem.

Rally hírek - Temesi Roland: Szeretnénk dobogóra állni Orfűn

Temesi Roland és Szabóné Varga Barbara tavaly a Rallysprint Bajnokság I-es kategóriájának harmadik helyén végzett. Az orfűi versennnyel és az idei tervekkel kapcsolatban kerestem meg Rolandot.

Rally hírek - Zsebe Gábor: Idén feljebb lépünk!

Zsebe Gábor és Sándor Norbert tavaly a Rallysprint Bajnokság versenyein elképráztatta a szurkolókat. A Skoda Favorit pilótájával beszélgettem a tavaly évről és az idei tervekről.
<<  86 87 88 89 90 [9192 93 94 95  >>
Készítette: www.KarikuszDesign.hu | Szerverhosting Partnerünk: EZit.hu Minden jog fenntartva : AutoMotorCenter.hu 2010-2018