• Nyitóoldal

Rally hírek - Kiscsatári Imre megszeretné védeni a bajnoki címet

Kiscsatári Imre tavaly az ORB-ben és Historic Bajnokságban is versenyzett. Idén szintén két bajnokságban szeretne indulni, hogy hol, az kiderül az alábbi interjúból.

Rally hírek - A123 Grepton Teszt Rally: Interjú Kelemen Krisztiánnal

Kelemen Krisztián tavaly kategória harmadik tudott lenni a Rallysprint Bajnokság orfűi versenyén. Az alábbi interjúból kiderül, Krisztián nem szeretne MNASZ versenyen indulni, amíg nem rendeződik a kialakult helyzet.

Rally hírek - A123 Grepton Teszt Rally: Interjú Keszthelyi Róberttel

Keszthelyi Róbert tavaly két bajnokságban is indult, Rallysprintben és Rallye2-ben. Rallysprintben kevesebb öröm adódott számára, ám Rallye2-ben kategória bajnok lett. Róberttel beszélgettem 2013-ról és az idei évről.

Rally hírek - Magyarok is indulnak a Rally Costa Brava versenyen

A Historic ERC idei második versenyét is Spanyolországban rendezik, ám a Rally Costa Brava futamon már magyar versenyzőknek is szurkolhatunk.

Rally hírek - Xesus Ferreiro nyerte a Rally de Espana Historico versenyt

Xesus Ferreiro nyerte a Historic ERC első idei versenyét Spanyolországban. A hazai versenyző mögött Ferran Font és Mats Myrsell végzett még dobogós helyen.

Rally hírek - Xesus Ferreiro tovább dominál Spanyolországban

A mai két szakaszon is Xesus Ferreiro volt a leggyorsabb, így tovább növelte előnyét a Historic ERC idei első versenyén, a Rally de Espana Historicon. A második helyre lépett előre Ferran Font.

Rally hírek - Raoux és Andreucci Peugeot 208 T16-tal folytatja

Jean-Michel Raoux az ERC-n, míg Paolo Andreucci Olaszországban fogja idén a legújabb Peugeot-t vezetni.

Rally hírek - Xesus Ferreiro magabiztos előnyben az első nap után

A Historic ERC első idei versenyét rendezik ma és holnap Spanyolországban. Az első négy szakasz után Xesus Ferreiro magabiztos előnybe került Mats Myrsell előtt.

Rally hírek - Hayden Paddon Hyundai i20 WRC-vel tér vissza

A Hyundai Motorsport versenyzőjeként tér vissza a korábbi PWRC világbajnok Hayden Paddon. Az új-zélandi pilóta idén hét versenyen indulhat Hyundai i20 WRC-vel.

Rally hírek - Latvala: Világbajnoki cím? Dolgozok rajta!

A Volkswagen Motorsport gyári versenyzője, a finn Jari-Matti Latvala és navigátora Miikka Anttila a Svéd Rally-n megszerezte idei első győzelmét. A finn páros mind a pilóták, mind a navigátorok bajnokságában átvette a vezetést csapattársa, a francia Sebastien Ogier és Julien Ingrassia párostól. Latvala szeretné megvédeni első helyét Mexikóban is Ogier-val szemben. Az alábbi interjúban a finn pilóta beszélt a csapattársával vívott csapaton belüli csatájáról, az mentális edzőjéről, és példaképéről Henri Toivonenről is.

Rally hírek - Istovics Gergő: Jó lenne megvédeni a bajnoki címet

Kovács Antal és Istovics Gergő tavaly Mitsubishivel az S-csoport bajnokai lettek az ORB-ben. A Maricsek Racing Team versenyzői idén szeretnének ismét bajnokok lenni. Erről és az idei tervekről beszélgettem Gergővel.

Rally hírek - Budavári Zoltán: Teljesen megújulva kezdjük az évet

Budavári Zoltán tavaly a WRC-kel egy kategóriába volt sorolva az ORB versenyein. Idén azonban új autóval és új kategóriában vág neki az évnek, melyet az orfűi sprinten kezd új navigátorával.

Rally hírek - Elhunyt a 2010-es MERC bajnok Misfer Al Marri

Vasárnap Londonban elhunyt a Köze-Kelet Rally Bajnokság 2010-es győztese, a katari Misfer Al Marri. A nagyon fiatalon eltávozott pilóta 57 MERC futamon indult.

Rally hírek - A Historic ERC első versenyének nevezési listája

Jövő hétvégén Spanyolországban megkezdődik az idei Historic ERC. A Historic Spanyol Rallyn összesen 16-an neveztek az Európa-Bajnokság értékelésébe.