• Nyitóoldal

Rally Hírek -Kupákban Miskolcon sem volt hiány

Szabó Krisztián csapatvezető számolt be az East Mototorsport miskolci versenyhétvégéjéről.

Rally Hírek - Aki itt célba ér, az mind nyertes lesz!

Jó autó, jó pilóták, kezdhetném így az ISEUM Rallyra a beharangozómat.

Interjú Gyöngyösi Marcell autóversenyzővel az ISEUM Rallye előtt.

Rally Hírek - Egy métert sem mentünk murván!

Interjú Farkas Kálmán csapatvezetővel az ISEUM Rally előtt.

Rally Hírek - A Velenje Rally visszavár

Interjú Juhász Csabival a hétvégi szlovén rali verseny előtt.

Rally Hírek - Fogasy óvatos a Velenje Rali előtt

Rövid, de nehéz versenyre számít Fogasy Gergely és Berendi Dávid a Mitropa Kupa negyedik fordulóján, a Velenje Ralin. Az elmúlt két verseny jól sikerült a magyar páros számára, hiszen egy második és egy első helyet szereztek, amivel annak ellenére, hogy a szezonnyitón műszaki hiba miatt kiestek, a bajnokság harmadik helyén állnak. Fogasy szerint azonban ez még nem garancia semmire.

Rally Hírek - Versenyzőim magasra tették maguknak a mércét!

Interjú Fazekas András csapatvezetővel az ISEUM Rally előtt.

Rally Hírek - Győzelem a Miskolc Ralin!

Interjú a Bajnok ralipárossal a Miskolc Rali után.

Rally Hírek - Abszolút győzelem a Miskolc Ralin!

Győzelemmel zárta az Angel Petrol Rallye2 2018-as versenyét a JG2 Racing versenyzői a Tim Gábor - Timár Tamás páros az Opel Adam versenyautóval.

Rally Hírek - Az ötödik hely nem rossz!

Interjú Juhász Csabival a Miskolc Rallye után.

Rally Hírek - Bronzérem a Miskolc Ralin

Kategória harmadik helyén ért célba a Miskolc Ralin, a Kronome - Molnár ralipáros.

Interjú Ákossal a Miskolc Rallye után.

Rally Hírek - Végre szárazon!

Végre száraz aszfalton is megkezdhette az ismerkedést a Várkonyi-Makai duó a Korda Racing által biztosított Hyundai i20 R5-el az Opatija Rallye-n, ahol az abszolút 8. és a Mitropa Kupa 4. helyén végeztek. Bár ennél előrébb akartak végezni, be kell látniuk, ennyi R5-ös kilométerrel a hátuk mögött erre futotta elsőre száraz aszfalton, miközben karcmentesen vitték célba az autót.

Rally Hírek - Fogasy, Berendi és egy lepke győzött

Megnyerte a Mitropa Kupa értékelését Fogasy Gergely és Berendi Dávid a horvátországi Opatija Ralin, ahol különleges utasa volt a Peugeot 208 T16-nak, egy lepke, amely a sebességi fokozat kijelzőjén teljesített egy gyorsaságit.

A 11 R5-ös autót felvonultató mezőnyben a magyar páros az abszolút ötödik helyen végzett, amely egyben a Közép-Európai Zóna Kupában (CEZ) is az ötödik helyet jelentette. A Mitropa Kupában három futam után egy első és egy második helyezéssel, valamint egy kieséssel a harmadik helyen állnak.

Rally Hírek - Fogasy rövid, de nehéz versenyre készül az Opatija Ralin

A bajnokság egyik legszebb helyszínével, az Opatija Ralival folytatódik a Mitropa Kupa május 4-5-e között. Fogasy Gergely és Berendi Dávid korábban már versenyeztek Horvátországban sőt, a mostani pályák egyikén is, igaz akkor ellenkező irányban, maga a verseny azonban újdonság lesz a számukra. Ennek ellenére a Peugeot 207 T16-tal most is a Mitropa Kupa első öt helyét célozzák meg.

Rally Hírek - Fagy és hó nélkül

Remélhetőleg maga mögött hagyta a Ritmus ASE párosa az elmúlt időszak nagy esőit, havait és mínuszait és már sokkal kellemesebb időben vághatnak neki a festői környezetben rajtoló Opatija Rallye-nak, ami számukra a Mitropa kupa 2. futama, miután a navigátor világbajnoki munkássága miatt az előző Lavanttal Rallye-t kénytelenek voltak kihagyni.

Rally Hírek - Fogasy második a Mitropa Kupán

Az osztrák értékelésben az abszolút hetedik, a Mitropa Kupában pedig az abszolút második helyen végezett Fogasy Gergely és Berendi Dávid Peugeot 208 T16-tal a Lavanttal Ralin. A magyar páros így mind a két bajnokságban megszerezte idei első pontjait.

“Nagyon örülünk, hogy végre száraz körülmények között, jó versenyen tudtunk részt venni és hogy pontokkal tértünk haza — mondta Fogasy. — A teszten egy kicsit megijedtünk, mert gyengének tűnt az autó, de a versenyen már nem volt vele semmi probléma. Az autó, a gumik, a csapat és a hangulat is fantasztikus volt.