• Nyitóoldal

Rally hírek - Janner Rally: Baumschlager vette át a vezetést, Bessenyey és Hadik búcsúzott

A délutáni három szakaszon Raimund Baumschlager ragadta magához a vezető helyet, míg Kajetan Kajetanowicz, Bessenyey Zoltán és Hadik András kiesett Ausztriában. Kubica számára sem volt eseménytelen a délután.

Rally hírek - Junior világbajnokok csatája várható Svédországban

Craig Breen és Pontus Tidemand is WRC-vel indul a Svéd Rallyn február elején. A két korábbi Junior WRC bajnok nevezése pikáns csatát jósolhat, hiszen a Qatar M-Sport versenyzője Elfyn Evans szintén JWRC győztes volt.

Rally hírek - Junior WRC: Citroenekkel Michelin gumikon

A következő két évben Citroen DS3 R3T-vel bizonyíthatnak a Junior WRC versenyzői, ez jelentős változás a korábbi R2-es Ford Fiestákhoz képest. A gumi szállítója a bajnokságnak a Hankook helyett a MIchelin lesz.

Rally hírek - Tervezd meg Szilágyi János és Csányi Botond 2014-es autójának design-jét és NYERJ!

Most megtervezheted Szilágyi János és Csányi Botond 2014-es Honda Civic R3 versenyautójának design-jét, amelynek fődíja egy "éles" tesztnap a Baranya Megyei Rally Sprint Bajnokság első futamán!

Rally hírek - Janner Rally: Kajetanowicz volt reggel a leggyorsabb

Lengyel uralom bontakozott ki a délelőtti három gyorsaságin az ERC idei első versenyén Ausztriában. A leggyorsabb a Kajetan Kajetanowicz volt megelőzve Robert Kubicát és Vaclav Pech-t. Lukács Kornél kezdett a legjobban a magyarok közül.

Rally hírek - Mint kés a vajon!

Remek tempót diktáltak. Ezt onnan tudták, hogy sorra előzték meg az ellenfeleket. Igaz, ez azzal is járt, hogy viszonylag sokat autóztak porban, de a riválisok nagyon sportszerűen félrehúzódtak, amikor az Opel Mokka mögéjük ért.
A hetedik helyen rajtoló Szalay Balázs, Bunkoczi László kettős úgy ment át a mezőnyön, mint kés a vajon, s jó esélye volt arra, hogy megszerezze idei első szakaszgyőzelmét. Hogy végül nem sikerült – hanem négyből immár harmadszor másodikként ért célba –, arról két defektes kerék tehet.

Rally hírek - Janner Rally: Tlustak indul elsőként, Kubica utolsóként

Robert Kubica utolsóként indul holnap a priorítást élvező versenyzők közül az ERC idei első versenyén Ausztriában. A magyarok közül elsőként Lukács Kornél léphet rá a gázra.

Rally hírek - Nagyszerű magyar sikerek az Africa Eco Race negyedik szakaszán

A tegnapi három defekt okozta majd' két órás hátrány csökkentésére törekedett Szalay Balázs az Africa Eco Race negyedik marokkói, Assa és As Sakn közötti 390 km-es távján, aminek egy nagyszerű eredmény lett a vége. Kiválóan teljesített Kovács Miklós is a kamionok mezőnyében. A verseny összetett állása nem változott.

Rally hírek - Dakar 2014: A Mininél minden készen áll az újabb sikerre

Lionel Messi, Diego Maradona itt futballozott, és az függetlenséget jelentő argentin zászlót is itt tették ki először 1812-ben, abban a városban, melynek a neve Rosario. A Mini csapata pedig bízik benne, ez lesz az a város, ahonnan elindulnak harmadik Dakar győzelmük felé.

Rally hírek - Dakar 2014: Győzelemre tőr a nagyobb csapattal induló Toyota

Miután a dél-afrikai Giniel de Villiers 2013-ban a második lett, ezúttal egyértelműen a győzelmet célozza meg. Hasonlóan gondolkozik az Overdrive csapat többi tagja is.

Rally hírek - Janner Rally 2014: Robert Kubica vezette lengyel fölény a kvalifikáción

A lengyel Robert Kubica mindenkinél gyorsabb volt az ERC idei első versenyének, az osztrák Janner Rallynak a kvalifikációs szakaszán. A WRC2 tavalyi világbajnokát Kajetan Kajetanowicz és Beppo Harrach követte az 1.99 km-es szakaszon.

Rally hírek - Janner Rally rajtlista: Kvalifikáció

Ma 10:30-tól a kvalifikációval elkezdődik az idei Janner Rally, az ERC szezon első versenye. A kvalifikáció a versenyközpontja, Freistadt környékén lesz egy 1.99 km hosszú pályán 12 versenyzőpáros számára.

Rally hírek - Bessenyey: Vissza oda, ahol minden kezdődött

Bessenyey Zoltán, az ERC 2WD Cup 2013-as bajnoka címvédő útjára indul a hétvégi Janner Rallyn, ami egy év után az első havas versenye lesz.

Rally hírek - Simone Tempestini sokat tanulna

Az olasz Simone Tempestini szeretne a lehető legtöbbet tanulni a jeges utakon való versenyzésről, ezért mindhárom téli ERC futamon elindul. Első versenye a hétvégi Janner Rally lesz, majd a lett Rally Liepaja és a román Sibiu Rally következik.

Rally hírek - Baumschlager nagyon gyors versenyre számít

A tizenegyszeres osztrák bajnok, Raimund Baumschlager az évszakhoz mérten szokatlanul meleg időjárásra számít a 31. Janner Rally ideje alatt. Az osztrák versenyző éppen ezért a valaha volt legnagyobb sebességű Janner Rally-ra készül.
<<  96 97 98 99 100 [101102  >>
Készítette: www.KarikuszDesign.hu | Szerverhosting Partnerünk: EZit.hu Minden jog fenntartva : AutoMotorCenter.hu 2010-2018