• Nyitóoldal

Rally Hírek - Fogasy negyedik győzelme a Mitropa Kupában

Zsinórban negyedik győzelmét aratta Fogasy Gergely és Berendi Dávid a Mitropa Kupában, a Baranya Kupán, amellyel továbbra is vezetik a nemzetközi sorozatot.

Rally Hírek - Mitropa Kupa 2. hely!

Az abszolút 6. és a Mitropa Kupa 2. helyén fejezte be a Várkonyi-Makai kettős az Int. Baranya Kupát. A tavalyi győzelmet nem tudták megismételni a megerősödött mezőnyben, de voltak bíztató részeredmények, amik azt mutatják, még egy kis tapasztalat kell, főleg a beállítások terén és akkor a győzelemért is tudnak harcolni.

Rally Hírek - A cél túlteljesítve!

Interjú Juhász Csaba rallyversenyzővel a hétvégi Olasz ERC futam után.

Rally Hírek - Fogasy hazai pályán

A Mitropa Kupa egyetlen magyar helyszínén, a Baranya Kupán áll rajthoz Fogasy Gergely és Berendi Dávid a hétvégén. A Peugeot 208 T16-tal az utolsó három futamukon megnyerték a Mitropa értékelést és mind a versenyzők, mind pedig a navigátorok bajnokságát vezetik.

Rally Hírek - „The End” a Nyári szünetnek

Három hónapos, a tervezettnél hosszabbra nyúlt szünet után ül ismét autóba a Ritmus Ase párosa, Várkonyi Szabolcs és Makai Gergely. Igazából egy verseny, a Velenje Rallye maradt ki számukra a Hyundai i20R5 magyar elfoglaltságai miatt, így jócskán lemaradva, a 11. helyről kezdik meg a felzárkózást a Mitropa Kupában. A hazai versenyen meg is van az esély erre, hiszen ismerik a Baranya Kupa pályáit.

Rally Hírek - Fogasy harmadik győzelme a raliünnepen

Igazi raliünnep volt a Casentino Rali, amely a rendezés, a pályák és az ellenfelek tekintetében is az idei szezon legkiemelkedőbb futama volt Fogasy Gergely és Berendi Dávid számára.

Rally Hírek - Az emlékek nem szépek, a kupák viszont annál inkább

Serlegekkel, ám nem túl jó kedvvel térhetett haza Székesfehérvárról Forgács Laci és Bartók Erik, mert a megszerzett bronzérmükkel, a legutóbbi bajnoki futam után is jól állnak a kategóriájuk éves értékelésben, de az E36-os BMW-jük, a Székesfehérvár Rallye-n is fáradhatatlanul törte a borsot a páros orra alá. A fehérvári versenyhétvégét, az East Motorsport csapatvezetője, Szabó Krisztián foglalta össze nekünk.

Rally Hírek -Eredményes volt a teszt!

Fazekas András rövid beszámolóját olvashatják a Bükkszentlászló - Bükkszentkereszt rallysprint után.

Rally Hírek - Cél, hogy teljesítsük a versenyt!

Interjú Juhász Csabi rally versenyzővel a következő ERC futam előtt.

Rally Hírek - Harmadik hely a Székesfehérvár ralin

Nemrég volt a Székesfehérvár Rally. Harmadik helyen végzett a Kronome - Molnár ralipáros. Ákost kérdezem a verseny után.

Rally Hírek - Végig kell menni!

Interjú Farkas Kálmánnal a JG2 Racing Team csapatvezetőjével a 2018-as Veszprém Rallye előtt.

Rally hírek - Fogasy idei legnehezebb versenyére készül

A Mitropa Kupa egyik legrangosabb versenyén áll rajthoz a hétvégén Fogasy Gergely és Berendi Dávid, Peugeot 208 T16-tal, az olaszországi Casentino Ralin.

A Mitropa Kupa értékelésének 17 nevezője lesz, többek között a bajnokság második és harmadik helyezettje a német Manuel Kössler és Hermann Gassner senior is, illetve további két német páros R5-ös Skodával.

Rally Hírek - Összességében egy jó verseny volt

Interjú Ifj. Bihari Péter raliversenyzővel a TAXI4 Székesfehérvár Rali után.

Az ifj. Bihari - Konyári párosnak sajnos rövidre sikerült a TAXI4 Székesfehérvár rali.

Rally Hírek - Értékes pontokat vesztettünk!

Interjú Fazekas András csapatvezetővel a TAXI4 Székesfehérvár rali után.

Rally Hírek - Újabb „N”-es győzelem!

Ismét megnyerte az „N” csoportos autók versenyét a Ritmus ASE párosa, a Szilágyi-Váradi duó a 44. INA Delta Rally-n egy Mitsubishivel, míg a horvát értékelésbe egy 2. és egy 3. helyet hoztak haza.
[12 3 4 5  >>
Készítette: www.KarikuszDesign.hu | Szerverhosting Partnerünk: EZit.hu Minden jog fenntartva : AutoMotorCenter.hu 2010-2018