Forma1 Hírek

Forma-1 Hírek - Hamilton nyerte a Brit Nagydíjat, dráma a Ferrarinál

Lewis Hamilton hazai pályán szerezte meg pályafutása 110. dobogóját és 57. győzelmét a Forma-1-ben, méghozzá egészen simán, senkitől sem zavartatva.

Forma-1 Hírek - Az FIA elismeri, hogy Bottas bemozdult a rajt előtt, de ez szabályos volt

Valtteri Bottas tényleg kiugrott az Osztrák Nagydíj rajtjánál, ugyanis épp azelőtt indult el, hogy a lámpák kialudtak volna - azonban ez még az FIA által elfogadott értéken belüli hibának minősült.

Forma-1 Hírek - Bottas nyerte az Osztrák Nagydíjat Vettel és Ricciardo előtt

Valtteri Bottas egy szenzációs starttal a neve mellett nyerte meg a 2017-es Osztrák Nagydíjat a Red Bull Ringen. Sebastian Vettel nagyot ment a végén, de nem sikerült az előzés. Még egy kör kellett volna...

Forma-1 Hírek - Villeneuve: "Stroll dobogója nem változtat a korábbi szánalmas formáján"

Forma-1 Hírek - Villeneuve:
A korábbi Forma-1-es világbajnok, Jacques Villeneuve továbbra is kitart a kritikája mellett, miszerint Lance Stroll a dobogója ellenére is gyenge újonc szezont fut.

Forma-1 Hírek - Wolff: Jordannek le kellene állnia az álhírek terjesztésével

Eddie Jordan egészen addig ment Bakuban, hogy feltételezte: a sokat emlegetett kínai konzorcium fogja bekebelezni a Mercedes csapatát. Toto Wolff szerint ideje lenne, ha a korábbi csapattulajdonos elhallgatna.

Forma-1 Hírek - Alonso: „Csodálatos volt a Ferrarinál…”

Fernando Alonso nem gondol vissza rossz szájízzel a Ferrarinál eltöltött időkre, és lehetséges, hogy visszatér Maranellóba.

Forma-1 Hírek - Ricciardo nyert Bakuban, Bottas és Stroll a dobogón

Daniel Ricciardo minden idők egyik legfurcsább futamát nyerte meg a Forma-1-ben, közvetlen a Mercedes és a Williams előtt. Valtteri Bottas szó szerint az utolsó métereken előzte meg Lance Strollt. A verseny napja is száraz, meleg idő fogadta a mezőnyt.

Forma-1 Hírek - Baku Nagydíj 2017: idő-és menetrend

A Forma-1 mezőnye ezen a hétvégén újra akcióba lendül és Azerbajdzsánban, Bakuban fog versenyezni, ahol egy villámgyors utcai aszfaltcsík vár a pilótákra. Nincs megállás a királykategóriában és ezen a hétvégén megint akciót fogunk látni az F1-ben, méghozzá Bakuban, mely nemrég mutatkozott be a naptárban.

Forma-1 Hírek - A McLaren Alonso kiesése után: „Valamit tényleg tennünk kell…”

Stoffel Vandoorne hiába ért célba, nem szerzett pontot, míg Fernando Alonso pontszerző helyről esett ki Kanadában, ráadásul a verseny legvégén.

Forma-1 Hírek - Verstappen: "A rajtnál egyáltalán nem éreztem, hogy eltalálnám Vettelt"

Forma-1 Hírek - Verstappen:
Max Verstappen parádésan rajtolt Kanadában, és azonnal Sebastian Vettel elé került - csakhogy elvitte a német első szárnyának is egy darabját.

Forma-1 Hírek - Hamilton beérte Vettelt, Sennát, Mansellt és Stewartot

Lewis Hamilton neve mellé egy újabb „Grand chelem” került a Forma-1-ben, amivel igen nagy versenyzőket ért be, többek között a bajnoki riválisát.

Forma-1 Hírek - Hamilton nyerte a Kanadai Nagydíjat Bottas és Ricciardo előtt

Lewis Hamilton nagyon magabiztosan nyerte meg a kanadai versenyt, ami részben Max Verstappennek is köszönhető, aki a rajtnál megtörte Sebastian Vettel első légterelőjét. A német világbajnoknak a mezőny végéről kellett felzárkóznia.

Forma-1 Hírek - Bianchi halálát követően javult a biztonság a Forma-1-ben!

A tragikusan elhunyt francia F1-es versenyző szülei úgy érzik, hogy hozzá tudtak járulni a Forma-1 biztonságosabbá tételéhez - az FIA egyelőre nem kommentálta a család nyílt levelét. Jules Bianchi szülei egy nyílt levélben köszönték meg a Forma-1 nemrég bevezetett biztonsági fejlesztéseit.

Forma-1 Hírek - Mindenki második számúként tekint Räikkönenre?!

A korábbi F1-es versenyző, Mika Salo szerint Räikkönen a Ferrari második számú versenyzője lett, Sebastian Vettel árnyékában. A németnek ugyanis jó esélyei vannak, hogy megszerezze ötödik bajnoki címét.

Forma-1 Hírek - Vettel nyerte a Monacói Nagydíjat Räikkönen és Ricciardo előtt: Hamilton pontszerző

A Ferrari finn világbajnoka hiába rajtolt jól, és vezette sokáig a versenyt, a bokszkiállásokat követően Sebastian Vettel megelőzte őt és már nem engedte ki a kezei közül az újabb győzelmét. Daniel Ricciardo és a Red Bull nagyon jól taktikázott,...
<<  1 2 [34 5 6 7  >>

Készítette: www.KarikuszDesign.hu | Szerverhosting Partnerünk: EZit.hu Minden jog fentartva : AutoMotorCenter.hu 2010-2016