Forma-1 Hírek - Hamilton: "A Ferrari sem változtatja meg a logóját"

Forma-1 Hírek - Hamilton:
Lewis Hamilton és Sebastian Vettel elmondta a véleményét Abu Dhabiban az új Forma-1-es logóról. Sok szurkoló véleményét hangoztatták, mikor kimondták: "A régi logó jobb volt."

Forma-1 Hírek - Massa: Igazi megtiszteltetés volt, és sok minden fog hiányozni az F1-ből"

Felipe Massa számára az Abu Dhabi Nagydíj volt az utolsó a Forma-1-ben. A brazil versenyző most már tényleg szögre akasztja a sisakját. Hálás az elmúlt 16 évért, és sok minden hiányozni fog neki a sportból.

Forma-1 Hírek - Bottas nyerte az évadzáró Abu Dhabi Nagydíjat Hamilton és Vettel előtt

Valtteri Bottas szerezte meg a 2017-es F1-es szezon utolsó győzelmét, közvetlen Lewis Hamilton és a ferraris Sebastian Vettel előtt. A villanyfényes verseny természetesen teljesen száraz körülmények között vehette kezdetét.

Forma-1 Hírek - Ricciardo örül a gyors körének, Verstappen elveszettnek érzi magát

Daniel Ricciardo kivételesen le tudta győzni a csapattársát az időmérőn, sőt még Räikkönent is megelőzte, és holnap a negyedik helyről rajtolhat - Max Verstappen már nem ilyen boldog, Ő csak hatodik.

Forma-1 Hírek - Könnyen vonatozás lehet Abu Dhabiban, pedig Hamilton nem szeretné

Az eddigiek alapján az egycserés stratégia lehet a domináns Abu Dhabiban, az idei utolsó nagydíjon, ami vonatozást eredményezhet. Lewis Hamilton pont ezt akarná elkerülni.

Forma-1 Hírek - Bottas nyerte az időmérőt Abu Dhabiban: csúnyán kikaptak a Ferrarik

Valtteri Bottas erőből nyomta le Lewis Hamiltont és szerezte meg a rajtelsőséget Abu Dhabiban, miközben a Ferrarik rettentő messze voltak az időkülönbséget tekintve. Természetesen teljesen száraz körülmények között került megrendezésre az időmérő edzésen. Közvetlen a zöld jelzés előtt a levegő hőmérséklete 24°C VOLT, míg a pálya 31°C-os.

Forma-1 Hírek - Vettel nyerte a mexikói időmérőt Verstappen és Hamilton előtt

Sokáig úgy tűnt, hogy Max Verstappen életében először időmérőt nyer a Forma-1-ben, de Sebastian Vettel, ha minimális különbséggel is, de legyőzte a hollandot és a Red Bullt. A versenyzők száraz, napos időjárás mellett gurulhattak pályára az időmérő edzésen.

Forma-1 Hírek - Az F1-es pilóták kavicságyakat akarnak, de az FIA nem engedi

A Forma-1-ben szereplő versenyzők sokkal inkább a kavicságy mellett tennék le a voksukat, de az FIA nem enged, és jönnek a „fekvőrendőrök”.

Forma-1 Hírek - Räikkönen rendkívül intelligens és egyértelmű nyilatkozata a Verstappen-FIA ügyről

Kimi Räikkönen nagyon fontos pontokra világított rá, és mindezt úgy, hogy közben Max Verstappen és az FIA mellé sem állt be.

Forma-1 Hírek - Hamilton szerint, ha Rosberg a Mercedesnél marad, nem lennének ennyire jók

Lewis Hamilton meg van róla győződve, hogy Nico Rosberg távozásával megváltozott és sokkal jobb lett a Mercedes dinamikája. A brit világbajnok tavaly kikapott a csapatársától, akinek ez egyúttal címet is ért a Forma-1-ben.

Forma-1 Hírek - Bizonyítékok arra, hogy az FIA elfogultan döntött Verstappen kárára és Räikkönen javára?

Érdekes felvételek kerültek elő az Amerikai Nagydíjról, amik bizonyíthatják azt, hogy az FIA nem feltétlen hozott jó döntést vasárnap Austinban.

Forma-1 Hírek - Hamilton nyert Amerikában Vettel és Räikkönen előtt: világbajnok a Mercedes

Miközben Lewis Hamilton magabiztosan és nagyon simán nyerte meg az Amerikai Nagydíjat Austinban Sebastian Vettel és Kimi Räikkönen előtt, a Mercedes az elmúlt három évhez hasonlóan futamokkal az idény vége előtt bebiztosította a konstruktőri címét.

Forma-1 Hírek - Hamilton nyerte a Japán Nagydíjat Verstappen előtt, Vettel kiesett

Lewis Hamilton nagyon közel került ahhoz, hogy négyszeres világbajnoknak mondhassa magát, független attól, hogy még négy futam hátravan a szezonból. Max Verstappen újabb remek teljesítménye, ezúttal Suzukában.

Forma-1 Hírek - Hamilton egészen simán nyerte a japán időmérőt Bottas és Vettel előtt

A Mercedes versenyzője rendkívül könnyedén húzta be a Japán Nagydíj időmérő edzését, amivel a legjobb pozícióba helyezte magát Suzukában és a bajnokságban.

Forma-1 Hírek - Verstappen nyerte a Maláj Nagydíjat: Vettel varázsolt, Räikkönen elrajtolni sem tudott

Verstappen egy szenzációs teljesítmény végén a tavalyi Spanyol Nagydíj után újra nyerni tudott a Forma-1-ben a Red Bullal. Vettel az utolsó helyről a negyedikre jött fel, míg Hamilton a második lett Ricciardo előtt.
[12 3 4 5  >>

Készítette: www.KarikuszDesign.hu | Szerverhosting Partnerünk: EZit.hu Minden jog fentartva : AutoMotorCenter.hu 2010-2016