Forma1 Hírek

Forma-1 Hírek - Baku Nagydíj 2017: idő-és menetrend

A Forma-1 mezőnye ezen a hétvégén újra akcióba lendül és Azerbajdzsánban, Bakuban fog versenyezni, ahol egy villámgyors utcai aszfaltcsík vár a pilótákra. Nincs megállás a királykategóriában és ezen a hétvégén megint akciót fogunk látni az F1-ben, méghozzá Bakuban, mely nemrég mutatkozott be a naptárban.

Forma-1 Hírek - A McLaren Alonso kiesése után: „Valamit tényleg tennünk kell…”

Stoffel Vandoorne hiába ért célba, nem szerzett pontot, míg Fernando Alonso pontszerző helyről esett ki Kanadában, ráadásul a verseny legvégén.

Forma-1 Hírek - Verstappen: "A rajtnál egyáltalán nem éreztem, hogy eltalálnám Vettelt"

Forma-1 Hírek - Verstappen:
Max Verstappen parádésan rajtolt Kanadában, és azonnal Sebastian Vettel elé került - csakhogy elvitte a német első szárnyának is egy darabját.

Forma-1 Hírek - Hamilton beérte Vettelt, Sennát, Mansellt és Stewartot

Lewis Hamilton neve mellé egy újabb „Grand chelem” került a Forma-1-ben, amivel igen nagy versenyzőket ért be, többek között a bajnoki riválisát.

Forma-1 Hírek - Hamilton nyerte a Kanadai Nagydíjat Bottas és Ricciardo előtt

Lewis Hamilton nagyon magabiztosan nyerte meg a kanadai versenyt, ami részben Max Verstappennek is köszönhető, aki a rajtnál megtörte Sebastian Vettel első légterelőjét. A német világbajnoknak a mezőny végéről kellett felzárkóznia.

Forma-1 Hírek - Bianchi halálát követően javult a biztonság a Forma-1-ben!

A tragikusan elhunyt francia F1-es versenyző szülei úgy érzik, hogy hozzá tudtak járulni a Forma-1 biztonságosabbá tételéhez - az FIA egyelőre nem kommentálta a család nyílt levelét. Jules Bianchi szülei egy nyílt levélben köszönték meg a Forma-1 nemrég bevezetett biztonsági fejlesztéseit.

Forma-1 Hírek - Mindenki második számúként tekint Räikkönenre?!

A korábbi F1-es versenyző, Mika Salo szerint Räikkönen a Ferrari második számú versenyzője lett, Sebastian Vettel árnyékában. A németnek ugyanis jó esélyei vannak, hogy megszerezze ötödik bajnoki címét.

Forma-1 Hírek - Vettel nyerte a Monacói Nagydíjat Räikkönen és Ricciardo előtt: Hamilton pontszerző

A Ferrari finn világbajnoka hiába rajtolt jól, és vezette sokáig a versenyt, a bokszkiállásokat követően Sebastian Vettel megelőzte őt és már nem engedte ki a kezei közül az újabb győzelmét. Daniel Ricciardo és a Red Bull nagyon jól taktikázott,...

Forma-1 Hírek - Räikkönen: „Nem rossz dolog megszerezni az első helyet, igen…”

Kimi Räikkönen szokásához híven nem kapott szívrohamot, noha ő nyerte meg az időmérőt Monacóban. A finn „Jégember” legutóbb a 2008-as Francia Nagydíj időmérőjén tudott első lenni egy F1-es időmérőn, szintén a Ferrarival. Nos, Räikkönen igencsak megváratta a rajongóit, akik azonban most nagyon boldogok lehetnek.

Forma-1 Hírek - Button: ez volt az utolsó időmérőm

Jenson Button remekelt az időmérőn, de hiába a kilencedik hely, komponenscserék miatt 15 rajthelyet kapott a brit bajnok. Azt is elhintette szombaton, hogy ennyi volt számára, nem lesz több nagydíj.

Forma-1 Hírek - Räikkönen nyerte a monacói időmérőt Vettel és Bottas előtt

Kimi Räikkönen a 2008-as Francia Nagydíj után ismét időmérőt nyert a Forma-1-ben, közvetlen a ferraris csapattársa és a mercedeses honfitársa előtt. Lewis Hamilton nagyon rosszul járt a Q2-ben.

Forma-1 Hírek - Button újra izgatott, köszönhetően a monacói beugrónak

Jenson Button nem vállalna teljes évet a Forma-1-ben, de az egy nagydíjra szóló beugró tökéletes számára, pláne úgy, hogy a monacói versenyről van szó. JB meggyőződött róla, hogy még rendelkezik a szükséges képességekkel.

Forma-1 Hírek - Michael Schumacher továbbra sem tud járni

A Schumacher család és a Bunte német bulvárlap pere végén a hamburgi regionális bíróság a család javára döntött: a lap valótlanságot állított, amikor azt írta még 2015-ben, hogy a hétszeres világbajnok újra járni tud.

Forma-1 Hírek - Massa: Vettel nagyon szeret panaszkodni!

Felipe Massa egy percig sem érzi úgy, hogy bármi rosszat tett volna az Orosz Nagydíj végén, amikor kiakadt rá Sebastian Vettel. A Williams versenyzője nyitva hagyta az ajtót, de a német nem reagált.

Forma-1 Hírek - Vettel szerint Massa kétszer is keresztbe tett neki

A német világbajnok nem felejti el a brazil húzását, ráadásul a Williams pilótája nem egyszer tett keresztbe a ferrarisnak Szocsiban. Sebastian Vettel növelte az előnyét a bajnoki tabellán Lewis Hamilton előtt, miután második lett, addig a brit csak a negyedik helyen ért célba.
[12 3 4 5  >>

Készítette: www.KarikuszDesign.hu | Szerverhosting Partnerünk: EZit.hu Minden jog fentartva : AutoMotorCenter.hu 2010-2016