Gyorsulási Hírek - Kovács Szabolcs: Megcsikorgatom a Hungaroring aszfaltját!

Október 5-én a Hungaroring területe ad ismét otthont Hungaroring Extreme Technical Weekend + Szallerbeck Évadzáró Honda Találkozónak.

Autocross Hírek - Tóth István: Szoros versenyre számítok

Tóth István Daihatsu 1300
777 Racing Team Amatőr Autocross verseny
Kecel. 2014.10.12.
Interjú Tóth István autocross versenyzővel a Keceli verseny előtt.
Október 12-én ismét felöltöd az autocross-os overálodat, és nekilendülsz a versenyautóddal a Keceli versenynek. Egyszer már indultál ezen a pályán. akkor hogy tetszett, milyen eredménnyel zártad a versenyt?

Rally Hírek - Juhász Csaba: Bassano visszavár!

50 éves a Mitropa Rally Cup, jelenleg négy országot összefogó Rally bajnokság. Ennek a hetedik "Rally Citta di Bassano" elnevezésű versenyén immár másodszor álltok rajthoz. Most testvéred Zsolti fog neked navigálni.

Autós Hírek - Október „feszt” Dragracing.hu módra a Hungaroringen

Extreme Technical Weekend 2 és Szallerbeck Nemzetközi Évadzáró Honda Találkozó

A Dragracing.hu megirigyelte ezt a sok-sok „fesztet”, így saját íze szerint készített egyet nektek. Ez pedig nem más, mint a 2014. október 5-én megrendezésre kerülő Extreme Technical Weekend 2. A szervezők elővettek sörös korsó helyett egy hatalmas shakert és olyan koktélt készítettek neked, amitől megnyalod mind a tíz ujjad…

Rally hírek - Aranyos siker a Kassa Rally-n!

Baksai László - Nagy Béla
Lada 2107
Kassa Rallye
2014.09.06-07
Rallye&Racing MSE

Rally Hírek - Nem válik kedvenccé a szlovák futam

A Kondella Péter – Szilassy Arnold párostól elvárt eredmény a 40. Kassa Rallyn is megszületett. A SOLID Racing Team Honda Civic Type-R-rel versenyző alakulata a rallye mezőny abszolút értékelésében az 5. helyet szerezte meg, míg az N csoportban és az N3 kategóriában ismét győzelmet aratott. Kondelláék szívébe azonban nem nagyon lopta be magát a szlovák futam…

Autós Hírek - KISS THE WALL avagy INDULJON A FAL Október 11-12.

Egy teljesen új őrület egyenesen Japánból! Elsőként Nálunk! Alap elem DRIFT a végén egy 9 méter hosszú és 1 méter magas fal mellé keresztben megérkezni, lehetőség szerint megérinteni!

Rally Hírek - Megörökölt első hely

Sikeresen teljesítette első közös futamát, a 40. Kassa Rally-t Maricsek Miklós és Kovács Szabolcs. A Maricsek Racing Team párosát több technikai hiba is hátráltatta a verseny alatt, de a kitartásuknak és egy nagy adag szerencsének köszönhetően végül a P16-os kategória első helyén fejezték be a bajnokság negyedik futamát.

Rally Hírek - Bronzot érő verseny a Kassa Rally-n

Ez volt az első nemzetközi versenyetek?
- Különös évforduló volt ez számunkra. 2007-ben a 33. Tempus Becep Kassa Rally-n indultunk és az volt az első közös versenyünk együtt Janival. Akkor Ladával mentünk és szép emlékeink vannak arról a versenyről. Reméljük, hogy „kapcsolatunk” túléli a bűvös 7. évet!

Rally Hírek - Ezüstöt érő Kassa Rally

Interjú Német Gábor rallyversenyzővel, a 40. Kassa Rally után!
A 40. Kassa Rallyt Szabó István navigálása alatt teljesítetted. Ez volt az első nemzetközi versenyetek?
- Igen ez volt az első, de összességében is csak a második versenyünk volt.  Nagyon vártuk már a versenyt, hiszen az elmúlt években többször volt alkalmunk itt versenyt nézni, és már akkor is nagyon tetszettek a pályák.

Rally Hírek - Új utakon

Kovács Szabolcs a Laroco MSC navigátora a Baranya Kupa után csapatot váltott, átigazolt a Maricsek Racing Team-hez. A pécsi navigátor a Kassa Rallye-n már Maricsek Miklós mellett diktálja az itinert, egy Mitsubishi Lancer EVO IV/IX-ben. Az újonnan alakult páros a P16-os kategóriában méretteti meg magát a szlovák - magyar közös rendezésű bajnoki futamon.

Rally Hírek - A kassai kakukktojás

SOLID RACING TEAM – 40. Rally Košice – Kassa Rally
Kondella Péter – Szilassy Arnold, Honda Civic Type R
A szeptember 5-7-ei hétvégén olyan helyszínre látogat el Kondella Péter és Szilassy Arnold, ami számukra abszolút kilóg a rally2-es versenynaptár eseményei közül. A 40. Kassa Rally kakukktojásnak számít a SOLID Racing Team versenyzőinek, hiszen se a pilóta, se a navigátor nem járt még itt – még csak nézőként sem.

Rally Hírek - Berendi Dávid: Nagy csatákra számítunk!

Bő száznegyven versenykilométert fogtok megtenni a szlovákiai Kassa környékén. Most melyik autóval indultok és miért?
-Kassán egy Citroen C2 S1600-as versenyautóval rajtolunk el. Kategóriájának egyik legjobb autója volt pár éve és reméljük, hogy elő tudjuk varázsolni belőle a győzni akarást. Az autó felkészítése rendben megtörtént és Baranya Kupán már az ismerkedés is megvolt. Úgy érezzük a technika adott a győzelemhez, már csak végre kell hajtsuk a tervet!