Forma-1 Hírek - Kórházi jelentés: tüdőtranszplantációt hajtottak végre Niki Laudán

A Bécsi Általános Kórház jelentéséből kiderült, miért szorult orvosi kezelésre Niki Lauda, a Forma-1 háromszoros világbajnoka: tüdőtranszplantáción kellett átesnie a Mercedes menedzserének.

Forma-1 Hírek - Räikkönen tisztában van vele, hogy egy ponton be kell állnia Vettel mögé

Kimi Räikkönen tudja, hogy megy a Forma-1, és a finn nem fog ellenállni, ha a Ferrari arra kéri, álljon be Vettel mögé.

Forma-1 Hírek - Alonsónak sürgősen dönteni kell a jövőjéről: IndyCar vagy F1?

Michael Andretti, az IndyCar csapatfőnöke augusztus 19-et lőtte be határidőnek a kétszeres spanyol bajnok számára: "Utána már túl késő lenne."

Forma-1 Hírek - Nem kap büntetést Verstappen

Max Verstappen több enyhítő körülménynek is köszönheti azt, hogy a stewardok nem büntették meg az időmérő után. Az incidens a Q3 végén történt közte és Romain Grosjean között.

Forma-1 Hírek - Alonso: "A magyar időmérő 90%-ot ér, és az eső is segített"

Fernando Alonso örült az esős időmérőnek a Magyar Nagydíjon, hiszen máskülönben szerinte nem lehetett volna meg a 11. rajtpozíció.

Forma-1 Hírek - Hamilton nyerte az esős időmérőt a Magyar Nagydíjon a Mercedesszel

Lewis Hamilton nyerte meg a nagyon esős időmérő edzést a Hungaroringen Valtteri Bottas és a két Ferrari előtt. Még Kimi Räikkönen is előrébb végzett Sebastian Vettelnél.

Forma-1 Hírek - Gyűlnek a súlyos hibák Vettel neve mellett

Sebastian Vettel saját maga számára nehezíti meg a bajnoki harcot, és sok hasonló már nem fog beleférni, hiába tartunk az idény felénél.

Forma-1 Hírek - Hivatalos: Hamilton megtarthatja a Német Nagydíjon elért győzelmét!

Lewis Hamilton megtarthatta a Német Nagydíjon elért győzelmét, ugyanis az FIA csak figyelmeztetésben részesítette, amiért átszelte a boxutca bejáratát és a pályát elválasztó vonalat.

Forma-1 Hírek - Bottasnak semmi problémája a csapatsorrenddel

Valtteri Bottas elfogadta a szerepét a Mercedesnél, és a Német Nagydíj után nem csinált nagy ügyet belőle, hogy nem támadhatta csapattársát, Lewis Hamiltont a győzelemért.

Forma-1 Hírek - Hamilton nyerte a drámai Német Nagydíjat: Vettel az élről esett ki

Lewis Hamilton a 14. helyről rajtolván nyerte meg a Német Nagydíjat, igencsak érdekes körülmények között. Sebastian Vettel a vizes pályán megcsúszott, és a falban állt meg. Sírva kért bocsánatot a Ferraritól.

Forma-1 Hírek Vettel nyerte a Német Nagydíj időmérőjét, Hamilton csak a 14.

Sebastian Vettel pályafutása 55 rajtelsőségét szerezte meg a Forma-1-ben, ráadásul hazai környezetben a Német Nagydíjon. Lewis Hamilton saját magát hozta nehéz helyzetbe a hibájával, és csak a 14. helyről indulhat a Mercedesszel, amivel nem kis előnyt adott a két Ferrarinak és a finn csapattársának, Valtteri Bottasnak.

Kisvadkutya a Vörös Katlanban!

Villáminterjú Ifj. Nedecki László autóversenyzővel a hétvégi rallycross verseny előtt.

Forma-1 Hírek - Verstappen: "Mintha F2-es autóval versenyeztünk volna"

Max Verstappen szerint a Red Bull tempója "tragikus" volt az egyenesekben, és a Brit Nagydíjon úgy érezte, "mintha egy másik versenyszériában menne."

Forma-1 Hírek - A Mercedes elismeri, „hülyeség” volt megvádolni a Ferrarit

A Mercedes csapatfőnöke, Toto Wolff nagyon sajnálja, a hozzászólását, amit a verseny végén elejtett a Ferrariról és Räikkönenről. Csak az indulatai beszéltek belőle.

Forma-1 Hírek - Alonso nagyon boldog: pontszerzés a 13. helyről rajtolva

Fernando Alonso úgy véli, a szombati teljesítményre kell gyúrnia a McLarennek, ugyanis az a leggyengébb pontjuk. A kétszeres világbajnok elégedetten távozik a Brit Nagydíj helyszínéről.