• Autós Hírek

Rallycross Hírek - Keserédes Pünkösdi verseny!

Interjú Zoltánnal a rövidre sikerült Pünkösdi rallycross parádé után.

Formula Hírek - A GRT legyőzte a vörös bikát!

Legalábbis sikeresen meghódította, hiszen az elmúlt hétvégén Spielbergben a RedBull Ringen állt rajthoz a csapat az FIA CEZ és az MNASZ HE-DO Hankook Autós Gyorsasági OB második fordulóján. A különleges hangulatú híres Forma1-es pálya izgalmas kihívás volt a GRT versenyzői számára, hiszen közülük egyedül csak Rónai Tamásnak volt tapasztalata ezen az aszfaltcsíkon.

Forma-1 Hírek - Alonso szerint minden idők legunalmasabb F1-es versenyét láthattuk

A kétszeres F1-es bajnok, Fernando Alonso megjegyezte, a Monacói Nagydíj valószínűleg pályázhatna a valaha látott legunalmasabb F1-es verseny címére.

Forma-1 Hírek - Räikkönen: Unalmas verseny volt

A Ferrari finnje ugyanott ért célba Monacóban, ahonnan indult, vagyis negyedikként. Már ez sokat elmond a Jégember versenyéről, amit pedig nem, azt maga az érintett tette hozzá.

Forma-1 Hírek - Ricciardo kimerült, miután 160 lóerővel kevesebbel húzta be a győzelmet

Daniel Ricciardo 2016 után ma megszerezte a monacói győzelmet, ráadásul nem is akárhogyan, hiszen a 18. körben az MGU-K megadta magát. Az ausztrál így is megtartotta az első helyét.

Forma-1 Hírek - Vettel: „Ricciardo totálisan megérdemli a győzelmet”

Sebastian Vettel szerint nem kérdés, hogy Daniel Ricciardo nagyon is megérdemli a győzelmet a Monacói Nagydíjon. Ez valóban Ricciardo hétvégéje volt Monacóban. Pár évvel ezelőtt is nyerhetett volna a hercegségben, de akkor nem volt szerencséje.

Forma-1 Hírek - Ricciardo nyerte a Monacói Nagydíjat Vettel és Hamilton előtt

Daniel Ricciardo a motorral kapcsolatos problémái ellenére meg tudta nyerni a Monacói Nagydíjat, ami pályafutása 7. győzelme, valamint 29. dobogója a Forma-1-ben.

Forma-1 Hírek - A Liberty újraaszfaltoztatná a pályákat a több kerékcsere érdekében?

A Liberty Media több megoldást is fontolgat annak érdekében, hogy izgalmasabbak legyenek az F1-nagydíjak, derült ki az amerikai vállalat vezetőjétől. Az egyik opció, hogy az aszfalt révén „generálják” a nagyobb gumikopást.

Forma-1 Hírek - Rosberg: „A versenyzői karrieremnek vége…”

2016 Forma-1 világbajnoka egyértelműen kizárja azt, hogy újra aktívan versenyezzen, viszont egy csapatfőnöki, csapatmenedzserei munkát később el tudna képzelni magának.

Formula Hírek - ÚJRA HARCBAN A DOBOGÓÉRT

A Gender Racing Team a hétvégén az ausztriai Spielbergben lép pályára a RedBull Ringen, ahol az FIA CEZ Trophy és az MNASZ HE-DO Hankook Autós Gyorsasági OB következő fordulóját rendezik meg.

Forma-1 Hírek - A Pirelli figyelmeztet, nem létfontosságú számukra a Forma-1

A Forma-1 hivatalos és egyetlen gumiszállítója nem biztos, hogy hosszabbítani fog a sporttal. Sok a kérdőjel, őket illetően is.

Forma1 Hírek - Villeneuve: forgalomban balesetet okozhat Kubica

Jacques Villeneuve szerint kockázatot jelenthet Robert Kubica jelenléte a mezőnyben akkor, ha élesben kell mennie, sűrű forgalomban. Az 1997-es világbajnok Kubica sérült karjával magyarázza mindezt.

Rally Hírek - Győzelem a Miskolc Ralin!

Interjú a Bajnok ralipárossal a Miskolc Rali után.

Rally Hírek - Abszolút győzelem a Miskolc Ralin!

Győzelemmel zárta az Angel Petrol Rallye2 2018-as versenyét a JG2 Racing versenyzői a Tim Gábor - Timár Tamás páros az Opel Adam versenyautóval.