• Autós Hírek

Autós Hírek

Rally Hírek - Talán a technika ördöge, vagy mi is volt?

Berényi László - Pap Tamás Sztárt Alkot Kft - Opel Adam R2 INT. M6LOG Baranya Kupa - 2017.08.04-06. Beszélgetés Farkas Kálmán csapatvezetővel a verseny után.

Autocross Hírek - Prerovi megpróbáltatások

Kis Ádám - Levianus Motorsport Autocross Európa Bajnokság Prerov - 2017.08.18-20. Mitsubishi Colt EVO Interjú Kis Ádám autocross versenyzővel a Prerovi EB után.

Autocross Hírek - Klenáncz Szabolcs a Levianus Kupán

Interjú Klenáncz Szabival, aki szeptember harmadikán, Dömsödön a Levianus Kupán áll rajthoz a Super Buggy versenyautójával, az Autocross Országos Bajnokság ötödik fordulóján.

Autocross Hírek - I. Levianus Kupa Dömsödön

n Szeptember 3-án Dömsödön kerül megrendezésre az első Levianus Kupa, ahol a Magyar Autocross Országos Bajnokság és az Amatőrök is részt vehetnek.

Forma-1 Hírek - Hamilton-győzelem a Belga Nagydíjon Vettel és Ricciardo előtt

Lewis Hamilton egy egészen nagyszerű versenyzést bemutatván nyerte meg a Belga Nagydíjat, közvetlen a legnagyobb riválisa és az egyetlen talpon maradt Red Bull előtt. A hét első felében volt esély arra, hogy vasárnap leszakad az ég a verseny ideje alatt, de ebből nem lett semmi.

Forma-1 Hírek - Hamilton nyerte a belga időmérőt Vettel előtt: megvan Schumacher rekordja!

Lewis Hamilton magabiztos idővel szerezte meg pályafutása 68. rajtelsőségét a Forma-1-ben, amivel beérte Michael Schumachert az örökranglistán. Az időmérő edzés ideje alatt teljesen száraz volt az idő, így minden adott volt ahhoz, hogy a pilóták a maximumot hozzák ki magukból, az autókból és a gumikból.

Rally hírek - Új kocsi=Mitropa győzelem!

Kiválón sikerült az új R4-es Mitsubishivel való debütálás a Várkonyi-Makai párosnak a Mitropa Kupa hazai versenyén, a Baranya Kupán.

Forma-1 Hírek - A Renault elismerte, még mindig nem elég jók az F1-es motortervezésben

A V6-os generáció a Mercedesen és a Ferrarin kívül mindenkinek feladja a leckét, köztük a francia gyártónak is. A Honda kiváló példa arra, hogy a V6-os generáció mennyire összetett és bonyolult. A japánok sokkal később kezdték meg a munkát az új motoron, és már harmadik éve, hogy csak szenvednek.

Forma-1 Hírek - Nagyobb fejtörést okoz a halo az F1-mérnököknek, mint sejtették

Az elejétől fogva világos volt, hogy sok gondot fog okozni a halo a mérnököknek, de ahogy halad előre a projekt, folyamatosan derülnek ki az újabb nehézségek. Egzakt előírásokat csak szeptemberben tesz közzé az FIA.

Forma-1 Hírek - Red Bull: "Verstappen elismerte a hibáját, szóval rendben van"

Forma-1 Hírek - Red Bull:
Christian Horner, a Red Bull csapatfőnöke úgy véli, a legfontosabb, hogy Max Verstappen elismerte a hibáját és bocsánatot kért a csapattól és Ricciardótól. Nem helyes, amit történt, de így túl tudnak lépni rajta.

Forma-1 Hírek - Vettel nyerte a Magyar Nagydíjat Räikkönen és Bottas előtt

Sebastian Vettel nyerte meg a 2017-es Magyar Nagydíjat, amit nagyban köszönhet a csapatsorrendnek és Kimi Räikkönennek. Lewis Hamilton az utolsó méterek előtt engedte el Valtteri Bottast.

Rally Hírek - Ezüstérem a Veszprém Rally-n

"Abszolváltunk egy versenyt, egy előkelően jó helyen" Interjú Farkas Kálmán csapatvezetővel a 24. Veszprém Rally után. Berényi László - Pap Tamás Sztárt Alkot Kft - Opel Adam R2 Veszprém Rallye 2017.07.07-09.

Autocross Hírek - Ismét a dobogón!

Magyar Autocross Országos Bajnokság Palotás Péter - Mitsubishi Colt EVO Szeghalom - 2017.07.08-09. Levianus Motorsport Interjú Palotás Péter autocross versenyzővel a Szeghalmi OB után.

Autocross Hírek - Ötödik hely az Autocross EB-n

Kis Ádám - Levianus Motorsport Autocross Európa Bajnokság Matschenberg 2017.06.23-25. Mitsubishi Colt EVO Kis Ádám autocross versenyző beszámolóját olvashatják.

Rally Hírek - Nagyon szerettünk volna célba érni…

24. Veszprém Rally Molnár Zsolt - Radványi József Zsomar-Ker Kft. - Opel Astra Radványi József navigátort kérdezem a verseny után.
<<  1 2 3 [45 6 7 8  >>

Készítette: www.KarikuszDesign.hu | Szerverhosting Partnerünk: EZit.hu Minden jog fentartva : AutoMotorCenter.hu 2010-2016