• Autós Hírek

Autós Hírek

Forma-1 Hírek - Bizonyítékok arra, hogy az FIA elfogultan döntött Verstappen kárára és Räikkönen javára?

Érdekes felvételek kerültek elő az Amerikai Nagydíjról, amik bizonyíthatják azt, hogy az FIA nem feltétlen hozott jó döntést vasárnap Austinban.

Forma-1 Hírek - Hamilton nyert Amerikában Vettel és Räikkönen előtt: világbajnok a Mercedes

Miközben Lewis Hamilton magabiztosan és nagyon simán nyerte meg az Amerikai Nagydíjat Austinban Sebastian Vettel és Kimi Räikkönen előtt, a Mercedes az elmúlt három évhez hasonlóan futamokkal az idény vége előtt bebiztosította a konstruktőri címét.

Rally Hírek - Ötödször is a dobogó legalsó fokán!

Az S-Motorsport kettőse, Vincze Ferenc és Bazsó Attila győzelmi tervekkel érkezett a bajnokság hatodik futamára, az 51. Mecsek Rallye-ra, de egy betegség és egy technikai hiba átírta az előzetes elképzeléseket.

Autocross Hírek - Zsákai Zoltán és a Keceli Autoross

Interjú Zsákai Zoltánnal az október 22-én megrendezésre kerülő Kecelringi Pintér Kupa autocross verseny előtt.

Autocross Hírek - Szaniszló Kristóf és a Keceli autocross

Interjú Szaniszló Kristóf autóversenyzővel, az október 22-én megrendezésre kerülő Kecelringi autocross verseny előtt.

Rally Hírek - A végső felvonás!

Bár nem tervezte a Ritmus ASE párosa, Várkonyi Szabolcs és Makai Gergely, hogy részt vesz a Mitropa Kupa utolsó versenyén, a 3-Städte Rallye-n Németországban, de miután a szlovén versenyen való kiállás után nem vettek részt az olasz versenyen, elvesztették a 3. helyüket az összetettben.

Rally Hírek - Szeretnénk egy jó eredménnyel zárni a szezont!

Juhász Csaba - Juhász István Renault Megane RS - Juhász-Média Kft. 3-Städte Rally - 2017.10.20-21.

Rallycross Hírek - Kis Vadkutya nagy kalandjai!

Beszélgetés a 14 éves Ifj. Nedecki Lackóval a TOTAL Rallycross Közép-Európa és Országos Bajnoki VI. Futam – CEZ után.

Rally Hírek - Jó móka lesz a 3-Stadte Rally!

Beszélgetés Ruszó Krisztián rally versenyzővel a 3-Städte Rally előtt. Ruszó Krisztián - Geró Gábor Lada VFTS 3-Städte Rally - 2017.10.20-21.

Taskó Rodrigó és a KZ Invest Kupa

Beszélgetés a nézők kedvencével, egy igaz showman-nal Rodrigóval az október 15-én debrecenben megrendezendő KZ Invest Kupa autós salakpályás körverseny előtt.

Autocross Hírek - Kurucz Péter és a Dömsödi Autocross

Kurucz Péter - VW Golf IV. 1.9 TDi 4x4. II. Levianus Kupa Autocross OB - Zóna - Szlovák bajnoki és Amatőr futam. 2017.10.14-15. - Dömsöd Interjú Kurucz Péter autocross versenyzővel a hétvégi Dömsödi Arénában megrendezendő futam előtt.

Egy dobogós hellyel elégedett lennék!

Interjú Tarcali Ádám rallyversenyzővel a KZ Invest Kupa előtt. Tarcali Ádám - Arable Racing Kft. Honda Civic Type R 2017.10.15 - Salakaréna Debrecen

Autocross Hírek - Tóth Sándor és a Dömsödi Autocross

Interjú Tóth Sándor Autocross versenyzővel a II. Levianus Kupa Autocross verseny előtt, aki már harmincnyolc éve versenyzik autocross futamokon.

Rally Hírek - Ezüstérem a 34. Bassano Rally-n

Beszámoló Juhász Csaba autóversenyzőtől a 34. Bassano Rally után, ahol ezüstéremmel lettek gazdagabbak. Juhász Csaba - Juhász István Renault Megane RS - Juhász-Média Kft. 34. Bassano Rally - 2017.09.29-30.

Forma-1 Hírek - Hamilton nyerte a Japán Nagydíjat Verstappen előtt, Vettel kiesett

Lewis Hamilton nagyon közel került ahhoz, hogy négyszeres világbajnoknak mondhassa magát, független attól, hogy még négy futam hátravan a szezonból. Max Verstappen újabb remek teljesítménye, ezúttal Suzukában.
<<  1 2 [34 5 6 7  >>

Készítette: www.KarikuszDesign.hu | Szerverhosting Partnerünk: EZit.hu Minden jog fentartva : AutoMotorCenter.hu 2010-2016