• Autós Hírek

Autós Hírek

Forma-1 Hírek - Ricciardo örül a gyors körének, Verstappen elveszettnek érzi magát

Daniel Ricciardo kivételesen le tudta győzni a csapattársát az időmérőn, sőt még Räikkönent is megelőzte, és holnap a negyedik helyről rajtolhat - Max Verstappen már nem ilyen boldog, Ő csak hatodik.

Forma-1 Hírek - Könnyen vonatozás lehet Abu Dhabiban, pedig Hamilton nem szeretné

Az eddigiek alapján az egycserés stratégia lehet a domináns Abu Dhabiban, az idei utolsó nagydíjon, ami vonatozást eredményezhet. Lewis Hamilton pont ezt akarná elkerülni.

Forma-1 Hírek - Bottas nyerte az időmérőt Abu Dhabiban: csúnyán kikaptak a Ferrarik

Valtteri Bottas erőből nyomta le Lewis Hamiltont és szerezte meg a rajtelsőséget Abu Dhabiban, miközben a Ferrarik rettentő messze voltak az időkülönbséget tekintve. Természetesen teljesen száraz körülmények között került megrendezésre az időmérő edzésen. Közvetlen a zöld jelzés előtt a levegő hőmérséklete 24°C VOLT, míg a pálya 31°C-os.

Autocross Hírek - Éreztem, hogy itt nagy a bibi!

Interjú Palotás Péter pilótával a Dömsödi autocross OB - Zóna verseny után. Palotás Péter - Mitsubishi Colt EVO Dömsöd 2017.10.14-15. Levianus Motorsport

Rally Hírek - Születésnapi győzelem

Vincze Ferenc és Bazsó Attila megszerezte élete első abszolút futamgyőzelmét az ORB utolsó állomásán, a CREDOBUS Eger Rallye-n! Az S-Motorsport párosa kérdést sem hagyott afelől, hogy ki volt leggyorsabb az évad utolsó futamán, hisz a megrendezett 15 gyorsasági szakaszból 10 autózták a legjobb időt.

Rally Hírek - Utolsókból lesznek az elsők

SOLID Racing Team - Eger Rallye 2017 - 2017.11.03-05. Kondella Péter - Szilassy Arnold, Honda Civic Type-R Álmainkban sem gondoltuk volna, hogy ennyire zökkenőmentes lesz az új autóval való barátkozás. A Baranya Kupán teljesített pár gyorsasági szakaszt leszámítva nem rendelkeztünk tapasztalatokkal az új autónkról. Ennek tudatában vágtunk neki a mesébe illő hétvégénknek.

Rally Hírek - Maradandó élmény a ADAC 3-Städte Rally-n

Körömöndi Szabolcs - Danku Miki Lada 2107 - EAST Motorsport KFT ADAC 3-Städte Rally Körmöndi Szabi a csapatával a Ruszó Rally Team-mal Danku Miki navigálásával a németországi ADAC 3-Städte Rally-n vett részt a hétvégén. A célt sajnos nem látták meg, de maradandó örömet okoztak a kilátogató magyar és német nézőseregnek a gyorsokon.

Rally Hírek - Élveztük minden pillanatát a versenynek

A tavalyi évben csapatunk másik párosa járt a Croatia Rallyn, ahol nagyon jól szerepeltek és nagyon dicsérték a versenyt, így elhatároztuk, hogy Ladával mi is nekivágunk a két év múlva világbajnoki futamként megrendezendő viadalnak.

Forma-1 Hírek - Vettel nyerte a mexikói időmérőt Verstappen és Hamilton előtt

Sokáig úgy tűnt, hogy Max Verstappen életében először időmérőt nyer a Forma-1-ben, de Sebastian Vettel, ha minimális különbséggel is, de legyőzte a hollandot és a Red Bullt. A versenyzők száraz, napos időjárás mellett gurulhattak pályára az időmérő edzésen.

WTCC Hírek - Hatalmas csaták a nyitó futamon

Rég nem látott csaták voltak az idei WTCC Japán első futamán. A mezőny vizes pályán, de nem a biztonsági autó mögött rajtolhatott el. Norbit ismét kilökték.

WTCC Hírek - Óriási döbbenet, 27.5 pontot bukott Michelisz Norbi

Kizárták utólag a gyári Hondákat a Kínai futamról hiszen a Hondák nem feleltek meg a homológizációnak. A kizárás miatt Michelisz Norbi 4. és második helyét törölték, így a Magyar túraautós Michelisz Norbi 27.5 pontot veszített.

Forma-1 Hírek - Az F1-es pilóták kavicságyakat akarnak, de az FIA nem engedi

A Forma-1-ben szereplő versenyzők sokkal inkább a kavicságy mellett tennék le a voksukat, de az FIA nem enged, és jönnek a „fekvőrendőrök”.

Forma-1 Hírek - Räikkönen rendkívül intelligens és egyértelmű nyilatkozata a Verstappen-FIA ügyről

Kimi Räikkönen nagyon fontos pontokra világított rá, és mindezt úgy, hogy közben Max Verstappen és az FIA mellé sem állt be.

Rally hírek - Mitropa bronz a miénk!

A 3. helyen végzett a 3-Städte Rallye-n a Mitropa Kupa értékelésében a Várkonyi-Makai duó, így megszerezte az éves értékelés 3. helyét is a bajnokságban. Remek verseny volt, rengeteg indulóval, szuper pályákkal.

Forma-1 Hírek - Hamilton szerint, ha Rosberg a Mercedesnél marad, nem lennének ennyire jók

Lewis Hamilton meg van róla győződve, hogy Nico Rosberg távozásával megváltozott és sokkal jobb lett a Mercedes dinamikája. A brit világbajnok tavaly kikapott a csapatársától, akinek ez egyúttal címet is ért a Forma-1-ben.
<<  1 [23 4 5 6  >>

Készítette: www.KarikuszDesign.hu | Szerverhosting Partnerünk: EZit.hu Minden jog fentartva : AutoMotorCenter.hu 2010-2016