• Autós Hírek

Forma-1 Hírek Vettel nyerte a Német Nagydíj időmérőjét, Hamilton csak a 14.

Sebastian Vettel pályafutása 55 rajtelsőségét szerezte meg a Forma-1-ben, ráadásul hazai környezetben a Német Nagydíjon. Lewis Hamilton saját magát hozta nehéz helyzetbe a hibájával, és csak a 14. helyről indulhat a Mercedesszel, amivel nem kis előnyt adott a két Ferrarinak és a finn csapattársának, Valtteri Bottasnak.

Kisvadkutya a Vörös Katlanban!

Villáminterjú Ifj. Nedecki László autóversenyzővel a hétvégi rallycross verseny előtt.

Forma-1 Hírek - Verstappen: "Mintha F2-es autóval versenyeztünk volna"

Max Verstappen szerint a Red Bull tempója "tragikus" volt az egyenesekben, és a Brit Nagydíjon úgy érezte, "mintha egy másik versenyszériában menne."

Forma-1 Hírek - A Mercedes elismeri, „hülyeség” volt megvádolni a Ferrarit

A Mercedes csapatfőnöke, Toto Wolff nagyon sajnálja, a hozzászólását, amit a verseny végén elejtett a Ferrariról és Räikkönenről. Csak az indulatai beszéltek belőle.

Forma-1 Hírek - Alonso nagyon boldog: pontszerzés a 13. helyről rajtolva

Fernando Alonso úgy véli, a szombati teljesítményre kell gyúrnia a McLarennek, ugyanis az a leggyengébb pontjuk. A kétszeres világbajnok elégedetten távozik a Brit Nagydíj helyszínéről.

Forma-1 Hírek - Vettel: bolondság lenne feltételezni, hogy szándékos volt, ami a rajt után történt

Sebastian Vettel kijelentette, még a feltételezés is felesleges, miszerint Kimi Räikkönen direkt ütötte ki Lewis Hamiltont a rajt után a 3-as kanyarban. A „sértett fél” megjegyezte, két olyan futam is volt, melyen egy Ferrari ütött ki egy Mercedest.

Forma-1 Hírek - Vettel nyerte az őrülten izgalmas Brit Nagydíjat, Räikkönen kilökte Hamiltont

Sebastian Vettel győzött Silverstone-ban, amivel növelte az előnyét, főleg azok után, hogy Kimi Räikkönen a rajtot követően kilökte Lewis Hamiltont, amiért 10 másodperces időbüntetést kapott.

Forma-1 Hírek - Hamilton: „A Mercedes nem engedheti meg, hogy így elszórjuk a pontokat”

Lewis Hamilton úgy érzi, ha a Mercedes 2018-ban is bajnok akar lenni, akkor nem véthet annyi hibát, mint amennyit az Osztrák Nagydíjon láthattunk tőlük. A stratégiai baki mellett a megbízhatóság jelentette a vesztüket mindkét autó esetében.

Forma-1 Hírek - A Ferrari úgy döntött, hagyja Räikkönent és Vettelt versenyezni

A Scuderia Ferrari valószínűleg tisztában van azzal, hogy ez később még sokba kerülhet számukra, miután nagyon szoros a bajnokság, de ezt most így látták helyesnek.

Forma-1 Hírek - Verstappen nyerte az Osztrák Nagydíjat Räikkönen és Vettel előtt: Hamilton és Bottas kiesett

Max Verstappen pályafutása negyedik győzelmét szerezte meg, miután a Red Bull hazai versenyén, az Osztrák Nagydíjon őt intették le elsőként, közvetlen a két Ferrari előtt. Lewis Hamilton és Valtteri Bottas is technikai okok miatt adta fel a versenyt.

Forma-1 Hírek - Áll a bál a Red Bullnál: Verstappen szerint igazságosan jártak el, Ricciardo szerint nem

A Red Bull versenyzői az Osztrák Nagydíj időmérő edzésén nem tudtak dűlőre jutni egymással, és míg Max Verstappen profitált csapattársa szélárnyékából, addig Daniel Ricciardo ezt a "szívességet" nem kapta vissza.

Forma-1 Hírek - Bottas nyerte az Osztrák Nagydíj időmérőjét Hamilton és Vettel előtt

Valtteri Bottas pályafutása ötödik időmérős sikerét érte el az Osztrák Nagydíjon, közvetlen Lewis Hamilton és Sebastian Vettel előtt.

Gyorsasági Hírek - Dobogós siker a Swift Cup Europe versenyen

Interjú Nagy Benjámin autóversenyzővel a Swift Cup Europe verseny után, ami a FIA ETRC KAMION EB ÉS FESZTVÁL betétfutama volt a Hungaroringen június 16-17-én.

Forma-1 Hírek - Ricciardo tehetetlen volt sérült kocsival Räikkönen ellen

Daniel Ricciardo sérült kocsival abszolválta a Francia Nagydíj nagy részét, így tehetetlen volt Kimi Räikkönen tempójával szemben, fel kellett adnia a harmadik helyet.

Forma-1 Hírek - Vettel beismerte, hogy hibázott a rajt után

Sebastian Vettel sajnálja, hogy túl jól rajtolt, aminek következményeképp végül belement Valtteri Bottasba. Ennek ellenére biztatónak tartja a Ferrari tempóját.
<<  1 [23 4 5 6  >>
Készítette: www.KarikuszDesign.hu | Szerverhosting Partnerünk: EZit.hu Minden jog fenntartva : AutoMotorCenter.hu 2010-2018