• Autós Hírek

Forma-1 Hírek - Ricciardo nyerte a Monacói Nagydíjat Vettel és Hamilton előtt

Daniel Ricciardo a motorral kapcsolatos problémái ellenére meg tudta nyerni a Monacói Nagydíjat, ami pályafutása 7. győzelme, valamint 29. dobogója a Forma-1-ben.

Forma-1 Hírek - A Liberty újraaszfaltoztatná a pályákat a több kerékcsere érdekében?

A Liberty Media több megoldást is fontolgat annak érdekében, hogy izgalmasabbak legyenek az F1-nagydíjak, derült ki az amerikai vállalat vezetőjétől. Az egyik opció, hogy az aszfalt révén „generálják” a nagyobb gumikopást.

Forma-1 Hírek - Rosberg: „A versenyzői karrieremnek vége…”

2016 Forma-1 világbajnoka egyértelműen kizárja azt, hogy újra aktívan versenyezzen, viszont egy csapatfőnöki, csapatmenedzserei munkát később el tudna képzelni magának.

Formula Hírek - ÚJRA HARCBAN A DOBOGÓÉRT

A Gender Racing Team a hétvégén az ausztriai Spielbergben lép pályára a RedBull Ringen, ahol az FIA CEZ Trophy és az MNASZ HE-DO Hankook Autós Gyorsasági OB következő fordulóját rendezik meg.

Forma-1 Hírek - A Pirelli figyelmeztet, nem létfontosságú számukra a Forma-1

A Forma-1 hivatalos és egyetlen gumiszállítója nem biztos, hogy hosszabbítani fog a sporttal. Sok a kérdőjel, őket illetően is.

Forma1 Hírek - Villeneuve: forgalomban balesetet okozhat Kubica

Jacques Villeneuve szerint kockázatot jelenthet Robert Kubica jelenléte a mezőnyben akkor, ha élesben kell mennie, sűrű forgalomban. Az 1997-es világbajnok Kubica sérült karjával magyarázza mindezt.

Rally Hírek - Győzelem a Miskolc Ralin!

Interjú a Bajnok ralipárossal a Miskolc Rali után.

Rally Hírek - Abszolút győzelem a Miskolc Ralin!

Győzelemmel zárta az Angel Petrol Rallye2 2018-as versenyét a JG2 Racing versenyzői a Tim Gábor - Timár Tamás páros az Opel Adam versenyautóval.

Rally Hírek - Az ötödik hely nem rossz!

Interjú Juhász Csabival a Miskolc Rallye után.

Rally Hírek - Bronzérem a Miskolc Ralin

Kategória harmadik helyén ért célba a Miskolc Ralin, a Kronome - Molnár ralipáros.

Interjú Ákossal a Miskolc Rallye után.

Rallycross Hírek - Karcmentes verseny a Kakucsringen!

Interjú Zoltánnal a hétvégi rallycross verseny után.

Rally Hírek - Végre szárazon!

Végre száraz aszfalton is megkezdhette az ismerkedést a Várkonyi-Makai duó a Korda Racing által biztosított Hyundai i20 R5-el az Opatija Rallye-n, ahol az abszolút 8. és a Mitropa Kupa 4. helyén végeztek. Bár ennél előrébb akartak végezni, be kell látniuk, ennyi R5-ös kilométerrel a hátuk mögött erre futotta elsőre száraz aszfalton, miközben karcmentesen vitték célba az autót.

Formula Hírek - Jó csapattal nincs lehetetlen!

A Gender Racing Team történetének egyik legelképesztőbb és legizgalmasabb, legsikeresebb versenyhétvégéjét élte meg a Hungaroringen a hétvégi szezonnyitó Laptiming Kupán, mely az MNASZ HE-DO Hankook Autós Gyorsasági OB és az FIA CEZ, a Közép Európai Zóna Trófea 2018-as első fordulója is volt egyben a WTCR betétfutamaként.

Rally Hírek - Fogasy, Berendi és egy lepke győzött

Megnyerte a Mitropa Kupa értékelését Fogasy Gergely és Berendi Dávid a horvátországi Opatija Ralin, ahol különleges utasa volt a Peugeot 208 T16-nak, egy lepke, amely a sebességi fokozat kijelzőjén teljesített egy gyorsaságit.

A 11 R5-ös autót felvonultató mezőnyben a magyar páros az abszolút ötödik helyen végzett, amely egyben a Közép-Európai Zóna Kupában (CEZ) is az ötödik helyet jelentette. A Mitropa Kupában három futam után egy első és egy második helyezéssel, valamint egy kieséssel a harmadik helyen állnak.

Forma-1 Hírek - Hamilton és Bottas: ez tökéletes hétvége volt a Mercedesnek

Lewis Hamilton karrierje 64. győzelmét aratta vasárnap, ami az idei második volt számára. Az első három helyezett gondolatai a futam után.
<<  1 [23 4 5 6  >>
Készítette: www.KarikuszDesign.hu | Szerverhosting Partnerünk: EZit.hu Minden jog fenntartva : AutoMotorCenter.hu 2010-2018