Moto3 Hírek - Osztrák Nagydíj: Rodrigo zsinórban másodszor a pole-ban

Ahogy Brnóban, úgy Spielbergben is a spanyol motoros bizonyult a leggyorsabbnak a Moto3-asok kvalifikációján. A vb-címért csatázó Mir és Fenati előbbi idejének törlése után csak a negyedik sorban.

MotoGP Hírek - Crutchlow törött csigolyákkal lett Brnoban az ötödik

Hátsérüléssel versenyezte végig a vasárnapi brnói futamot Cal Crutchlow, aki ennek ellenére az előkelő ötödik helyen zárt – azt is elárulta, miért mert úgy dönteni, hogy rajthoz áll szombaton és a mai versenyen is.

MotoGP Hírek - Marquez megint kitaktikázta a mezőnyt, nagyot mentettek a Yamahák

Ahogy az motorcserés versenyeken lenni szokott, ismét a Repsol Honda spanyolja érzett rá a legjobban, mikor kell kiállnia a bokszba, így idei harmadik sikerét aratta. Csapattársa, Pedrosa lett a második, megelőzve a stratégiában pocsékul teljesítő, de nagy felzárkózást bemutató Vinalest és Rossit.

Moto2 Hírek - Lüthi sziporkázott az esőben, Morbidelli csak a 8.

Újra beborult az ég Brno felett: a Moto2 géposztály küzdelmeit 6 kör után félbeszakították, és esős versennyé nyilvánították a futamot, amit Thomas Lüthi káprázatosan használt ki, és idei első futamgyőzelmét aratta! A vb-éllovas Franco Morbidelli csak a 8. helyen zárt.

Moto3 Hírek - Mirnek Brnóban sem volt ellenfele

Romano Fenati csak megszorongatni tudta a trükkös körülmények között rendezett brnói futamon Joan Mirt, megelőzni nem, így a bajnokságot vezető spanyol újabb győzelmet szerzett. A harmadik hely a hihetetlen felzárkózást bemutató Aron Caneté lett.

Forma-1 Hírek - Red Bull: "Verstappen elismerte a hibáját, szóval rendben van"

Forma-1 Hírek - Red Bull:
    Christian Horner, a Red Bull csapatfőnöke úgy véli, a legfontosabb, hogy Max Verstappen elismerte a hibáját és bocsánatot kért a csapattól és Ricciardótól. Nem helyes, amit történt, de így túl tudnak lépni rajta.

Forma-1 Hírek - Vettel nyerte a Magyar Nagydíjat Räikkönen és Bottas előtt

Sebastian Vettel nyerte meg a 2017-es Magyar Nagydíjat, amit nagyban köszönhet a csapatsorrendnek és Kimi Räikkönennek. Lewis Hamilton az utolsó méterek előtt engedte el Valtteri Bottast.

WTCC Hírek - Négy napos versenyhétvége!

Megerősítették, hogy idén a Makaóban megrendezett Túraautó Világbajnokság utolsó előtti futama négy napos lesz.

Forma-1 Hírek - Az FIA elmagyarázta, miért kell a halo 2018-ban

Az FIA a szerdai genfi meeting után bejelentette, hogy a csapatok tiltakozása ellenére is bevezetik a halót 2018-ban. Most elmagyarázták, erre miért van szükség.

Forma-1 Hírek - Liberty: "Schumacher testesíti meg az F1-es versenyzők non plusz ultráját"

Forma-1 Hírek - Liberty:
    A Forma-1 elnöke, Chase Carey nagy rajongója Németországnak: szeretné a Német GP-t hosszútávon bebiztosítani, amellett hogy még több német gyártót is elkötelezne és Schumachernek is emléket állítana.

MotoGP Hírek - Hayden családja levélben kér kártérítést a gázolótól

Olasz sajtóinformációk szerint a májusban közúti balesetben elhunyt amerikai versenyző családja levélben üzent az incidensért vélhetően felelős autósnak, hogy milyen összegű kártérítést követelnek tőle.

MotoGP Hírek - Rossi elmondta, miért Marquez vezeti a bajnokságot

A szezon felénél a repsolos címvédő áll az élen összetettben, yamahás ellenfele pedig tudja, miben végzett eddig jobb munkát a spanyol az ellenfeleknél. A „Doktor” a saját esélyeiről is beszélt.

Forma-1 Hírek - Alonso szerint a McLarennek gyorsan döntenie kellene a motorról

Fernando Alonso szeretné, ha a McLaren minél hamarabb eldöntené, milyen motorbeszállítóval szeretne együtt dolgozni 2018-ban, ugyanis így olyan hamar a jövő évi csomagra tudnak koncentrálni, amilyen hamar csak lehet.

Forma-1 Hírek - A Ferrari 120 millió eurót ajánlott Vettelnek?!

A Ferrari elnöke, Sergio Marchionne egy nagyon gáláns ajánlatot tehetett a négyszeres bajnoknak, akinek a szerződése év végén lejár Maranellóban.

Forma-1 Hírek - Hamilton nyerte a Brit Nagydíjat, dráma a Ferrarinál

Lewis Hamilton hazai pályán szerezte meg pályafutása 110. dobogóját és 57. győzelmét a Forma-1-ben, méghozzá egészen simán, senkitől sem zavartatva.
    <<  4 5 6 7 8 [910 11 12 13  >>

Készítette: www.KarikuszDesign.hu | Szerverhosting Partnerünk: EZit.hu Minden jog fentartva : AutoMotorCenter.hu 2010-2016