A motorosok gyászolnak: Nicky Hayden belehalt sérüléseibe

Mint azt megírtuk súlyos balesetet szenvedett pár napja a 2006-os MotoGP bajnok Nicky Hayden. Hétfő délutánig küzdöttek az orvosai az életéért de mind hiába. Valentino Rossi egyik legjobb barátját szerda délután egy frontális baleset érte mikor kerékpároktatást tartott. A motorozás egyik nagy alakját veszítettük el ma. Nyugodjon békében!

MotoGP Hírek - Vinales a győztes, csillaghullás Le Mans-ban!

Noha sokáig inkább állóháború zajlott, a verseny végére felpezsdültek az események a Francia Nagydíjon. Marquez kiválása után az utolsó kört Rossi kezdte az élen, de kétszer is rontott: az első a győzelmébe, a második a versenyébe került. Így Vinales nyert Zarco és a nagy felzárkózást bemutató Pedrosa előtt.

Moto2 Hírek - Morbidelli megszerezte idei negyedik győzelmét

Hiába rajtolt el jól Lüthi és haladt Morbidellit előtt, az olaszt nem tudta megállítani, aki végig jól kezelte a többiektől érkező nyomást, és behúzta a diadalt. A második, Jerez után ismét Bagnaia lett, míg a harmadik helyet nagy csatában Lüthi nyerte.

MotoGP Hírek - Rossi magabiztos a versenyt illetően

Van oka bizakodnia Valentino Rossinak: nem csupán a második rajthelyet szerezte meg, de úgy érzi, a versenyen is jól teljesíthet majd. A sajtótájékoztatón az esélylatolgatás mellett szóba került a visszavonulása is.

Moto3 Hírek - Mir nyert a tömegbaleset után Le Mans-ban

Az első körös bukások miatt piros zászlóval megszakították a versenyt, jó fél óra szünet után indult újra a száguldás. Miután Martin és Fenati kiesett, Mir kihasználta a lehetőséget és megnyerte a Le Mans-i futamot.

WTCC Hírek - Nordschleife kompenzációs súlyok

WTCC Hírek -  Nordschleife kompenzációs súlyok
    A Túraautó Világbajnokság következő futamára a Citroën és a Volvo kapta a legtöbb kompenzációs súlyt.

WTCC Hírek - Egy fájó hétvége

A Michelisz Norbert hazai versenyén a dobogó legfelső foka volt a cél de sajnos idén sem jött össze neki.
    Tegyük hozzá gyorsan, hogy legfőképp nem rajta múlott most sem.

WTCC Hírek - Holnap lesz min javítani

Michelisz Norbert a legjobb hondásként zárt a Hungaroringen de sajnos nem az övé a pole.

WTCC Hírek - WTCC hétvégi menetrend

Közeleg a hétvége és 2017-ben is a Hungaroringre érkezik a Túraautó Világbajnokság mezőnye.
    Lentebb a hétvégi menetrend.

WTCC Hírek - Nehézzé válik a Honda és a Volvo

A Honda és a Volvo az első két forduló után megkapja a maximális 80kg kompenzációs súlyt.

MotoGP Hírek - Pedrosa nyert, Lorenzo dobogón a Ducatival, Rossi csak a 10.!

Dani Pedrosa tökéletes versenyzést bemutatva nyerte meg a jubileumi 3000. futamot. Marquez lett a második, Lorenzo pedig első ducatis dobogóját szerezte Zarco előtt. Vinales hatodik, Rossi csak a tizedik lett, így előnye mindössze két pont csapattársával szemben.

Moto2 Hírek - Marquez első győzelmét aratta, Morbidelli kiesett

Alex Marquez magabiztos versenyzéssel húzta be élete első Moto2-es diadalát hazai közönség előtt, miután olasz csapattársa a kavicságyban kötött ki. A második helyre tavaly után ismét Bagnaia ért be, míg Oliveira harmadiknak ünnepelhetett.

Moto3 Hírek - Canet nyerte a végletekig kiélezett futamot

Aron Canet az austini bukását követően visszavágott a kritikusoknak, és behúzta a jerezi versenyt egy utolsó kanyaros kigyorsítást követően. A dobogóra szorosan mögötte Fenati és Mir ért fel, míg a pole-ból induló Martin csak kilencedik helyen zárt.

Moto2 Hírek - Alex Marquez az időmérőt is behúzta Jerezben

Bár az utolsó percekben defektet is kapott, az összes edzést az élen záró spanyol megszerezte első Moto2-es pole-pozícióját. Csapattársa, a vb-éllovas Franco Morbidelli a második helyről indulhat vasárnap.

MotoGP Hírek - Honda-tarolás, Pedrosa másfél év után újra a pole-ban!

Az edzéseken is remeklő Dani Pedrosa bizonyult a leggyorsabbnak a MotoGP jerezi időmérőjén, így a 2015-ös sepangi verseny óta először szerzett rajtelsőséget. A repsolos 49 ezreddel múlta felül csapattársát, Marc Marquezt, míg az első sorba egy harmadik hondás, Cal Crutchlow fért még be. A Yamahák csak a negyedik és hetedik helyekre kvalifikáltak.
    <<  4 5 6 7 8 [910 11 12 13  >>

Készítette: www.KarikuszDesign.hu | Szerverhosting Partnerünk: EZit.hu Minden jog fentartva : AutoMotorCenter.hu 2010-2016