Moto2 Hírek - Marquez első győzelmét aratta, Morbidelli kiesett

Alex Marquez magabiztos versenyzéssel húzta be élete első Moto2-es diadalát hazai közönség előtt, miután olasz csapattársa a kavicságyban kötött ki. A második helyre tavaly után ismét Bagnaia ért be, míg Oliveira harmadiknak ünnepelhetett.

Moto3 Hírek - Canet nyerte a végletekig kiélezett futamot

Aron Canet az austini bukását követően visszavágott a kritikusoknak, és behúzta a jerezi versenyt egy utolsó kanyaros kigyorsítást követően. A dobogóra szorosan mögötte Fenati és Mir ért fel, míg a pole-ból induló Martin csak kilencedik helyen zárt.

Moto2 Hírek - Alex Marquez az időmérőt is behúzta Jerezben

Bár az utolsó percekben defektet is kapott, az összes edzést az élen záró spanyol megszerezte első Moto2-es pole-pozícióját. Csapattársa, a vb-éllovas Franco Morbidelli a második helyről indulhat vasárnap.

MotoGP Hírek - Honda-tarolás, Pedrosa másfél év után újra a pole-ban!

Az edzéseken is remeklő Dani Pedrosa bizonyult a leggyorsabbnak a MotoGP jerezi időmérőjén, így a 2015-ös sepangi verseny óta először szerzett rajtelsőséget. A repsolos 49 ezreddel múlta felül csapattársát, Marc Marquezt, míg az első sorba egy harmadik hondás, Cal Crutchlow fért még be. A Yamahák csak a negyedik és hetedik helyekre kvalifikáltak.

Moto3 Hírek - Martín körrekorrdal a pole-ban Jerezben!

Jorge Martín egy fantasztikus körrel lényegében már az edzés felénél megszerezte az első rajtkockát a Moto3-asok jerezi időmérőjén. Ugyan a hajrában többen is közel voltak hozzá, ám a forgalom rendre keresztbe tett nekik, ráadásul közvetlen riválisainak sem jött ki a lépés igazán.

Forma-1 Hírek - Button újra izgatott, köszönhetően a monacói beugrónak

Jenson Button nem vállalna teljes évet a Forma-1-ben, de az egy nagydíjra szóló beugró tökéletes számára, pláne úgy, hogy a monacói versenyről van szó. JB meggyőződött róla, hogy még rendelkezik a szükséges képességekkel.

Forma-1 Hírek - Michael Schumacher továbbra sem tud járni

A Schumacher család és a Bunte német bulvárlap pere végén a hamburgi regionális bíróság a család javára döntött: a lap valótlanságot állított, amikor azt írta még 2015-ben, hogy a hétszeres világbajnok újra járni tud.

MotoGP Hírek - Rossi reagált a VR46-os pletykákra

A Dorna elnökének minapi kijelentése után ismét felmerültek a hírek, hogy Valentino Rossi csapata hamarosan a MotoGP-ben szerepelhet – most maga a „Doktor” öntött tiszta vizet a pohárba.

MotoGP Hírek - Európába érkezik a MotoGP – hétvégi menetrend

A katari és amerikai versenyek után következik a gyorsaságimotoros-vb európai szakasza, amely hagyományosan Jerezben veszi kezdetét, mutatjuk, mit mikor és hol nézhetsz a következő napokban!

WTCC Hírek - Meglepő volt a Honda teljesítménye Rob Huff számára

Rob Huff a Münnich Motorsport versenyzője meglepődött a Honda teljesítményén Monzában ahol a második futamon nehezen tudta a lépést tartani Tiago Monteiroval.

Forma-1 Hírek - Massa: Vettel nagyon szeret panaszkodni!

Felipe Massa egy percig sem érzi úgy, hogy bármi rosszat tett volna az Orosz Nagydíj végén, amikor kiakadt rá Sebastian Vettel. A Williams versenyzője nyitva hagyta az ajtót, de a német nem reagált.

Forma-1 Hírek - Vettel szerint Massa kétszer is keresztbe tett neki

A német világbajnok nem felejti el a brazil húzását, ráadásul a Williams pilótája nem egyszer tett keresztbe a ferrarisnak Szocsiban. Sebastian Vettel növelte az előnyét a bajnoki tabellán Lewis Hamilton előtt, miután második lett, addig a brit csak a negyedik helyen ért célba.

WTCC Hírek - Büntetések Monzában

Sébastien Loeb Racing versenyzője Mehdi Bennani és a Volvós Thed Björk is büntetést kapott a Monzai futamok után.

Forma-1 Hírek - Bottas nyerte az Orosz Nagydíjat Vettel és Räikkönen előtt

Valtteri Bottas egy parádés rajt és egy remek versenyzés végén megszerezte élete első győzelmét a Forma-1-ben, közvetlen a két Ferrari előtt, miközben Lewis Hamilton még a dobogóra sem tudott felállni a másik W08-cal.

Forma-1 Hírek - Vettel-pole Szocsiban Räikkönen és Bottas előtt

2008 után először állhat fel az első sorba a versenyen a Ferrari, miután Sebastian Vettel nyerte meg az időmérőt Szocsiban, minimális különbséggel Kimi Räikkönen előtt.
    <<  1 2 3 4 5 [67 8 9 10  >>

Készítette: www.KarikuszDesign.hu | Szerverhosting Partnerünk: EZit.hu Minden jog fentartva : AutoMotorCenter.hu 2010-2016