MotoGP Hírek - Vinales Argentínát is behúzta, csillaghullás a mezőnyben

Az élről induló Marc Marquez bukása után sallangmentes győzelmet aratott Maverick Vinales Termas de Rio Hondóban. Valentino Rossi ismét odaért a dobogóra, Cal Crutchlow lett a harmadik, a Repsol Honda és a gyári Ducati pilótái kiestek.

Moto2 Hírek - Morbidelli ismét nyert, Marquez a legvégén bukott

A Katari Nagydíjat megnyerő olasz rögtön a rajt utáni kanyarokban átvette a vezetést, s bár a hajrára megérkezett rá spanyol csapattársa, Alex Marquez végül az utolsó körben eldobta a motort, így az olasz második sikerét jegyezte. A dobogóra így Miguel Oliveira és Thomas Lüthi állhatott még fel.

Moto3 Hírek - Argentína, Futam: Mir szenzációs felzárkózás után duplázott!

Klasszikus Moto3-as versenyt láthattunk Termas de Rio Hondóban, melyen a tizenhatodik helyről rajtoló Joan Mir diadalmaskodott, Katar után zsinórban másodszor. John McPhee és Jorge Martin állhatott még fel a dobogóra.

Forma-1 Hírek - Vettel büntetlenségének oka, a Red Bullok tempója, Bottas hibája

A Kínai Nagydíjon Sebastian Vettel már a rajt előtt taktikázott, amiért végül nem kapott büntetést, de emellett a Red Bullok tempója is igazi meglepetésként érhette a szurkolókat, ahogy Bottas amatőrnek tűnő hibája is.

Forma-1 Hírek - Hamilton nyerte a Kínai Nagydíjat Vettel és Verstappen előtt Sanghajban

Egy mondhatni eseménydús Kínai Nagydíjat nyert meg Lewis Hamilton a Mercedesszel, miközben a finn csapattársa sehol nem volt hozzá képest. Sebastian Vettel bejött a második helyre, közvetlen a remekül teljesítő Max Verstappen és a Red Bull előtt.

WTCC Hírek - Micheliszé az FP2

Honda 1-2-vel zárult a Marrakechi második szabadedzés. Az első Michelisz Norbert a második Norbi csapattársa Tiago Monteiro a harmadik pedig a Citroënes Rob Huff lett.

Forma-1 Hírek - Már 19 éve, hogy a McLaren leszerződtette Hamiltont

19 évvel ezelőtt szerződtette le Lewis Hamiltont a legendás F1-es istálló, amivel később bajnok is lett a Forma-1-ben. Hamilton 1985. január 7-én született, jelenleg a Mercedes gyári istállójának a versenyzője.

Forma-1 Hírek - Az F1 újra hiteles és menő lett?

Állítja a GPDA elnöke, Alexander Wurz, aki azért még fel tud sorolni pár fejlesztésre szoruló területet. A korábbi versenyző úgy érzi, a Forma-1 jó irányt vett az elmúlt hónapokban.

Forma-1 Hírek - Mi lesz veled, Fernando Alonso?

Forma-1 Hírek -  Mi lesz veled, Fernando Alonso?
    Szép lassan aktuálissá válik a kérdés, látván azt, hogy a Honda miatt a McLaren egy nagyon nehéz évet zárhat a Forma-1-ben. Évek óta Alonsót nevezik meg a legjobb versenyzőnek az F1-ben, ami nem véletlen, ugyanakkor az még egyértelműbb, hogy a spanyol 2006 óta nem ünnepelt egyéni címet a sportban.

MotoGP Hírek - Valentino Rossi 21 éve mutatkozott be a világbajnokságon

1996. március 31-én rendezték a gyorsaságimotoros-vb az évi szezonnyitóját a malajziai Shah Alam versenypályán, ahol a 125-ösök között egy bizonyos Valentino Rossi is rajthoz állt. Ahogy mondani szokás: a többi már történelem…

Forma-1 Hírek - Ez egy előzések nélküli F1-es szezon lehet

A DRS zónák módosításával valamennyit javulhat a helyzet a 2017-es szezonban, de lehetséges, hogy 2018-ra fontos aerodinamikai változtatásokat vezetnek be.

Forma-1 Hírek - Mick Schumacher: „Az édesapám a példaképem, aki a legjobb”

Michael Schumacher fia először beszélt a nyilvánosság előtt az édesapjáról, akit a legjobbnak tart, és hozzá hasonlóan bajnok akar lenni a Forma-1-ben.

Forma-1 Hírek - Alonso: Nincs már hibázási lehetőség a Forma-1-ben

A Forma-1-es versenyzők a McLaren pilótája szerint 2017-ben már nem érnek rá "majd" kezelni az egyes hibákat, azonnal reagálni kell, ha el akarnak kerülni egy-egy balesetet.

MotoGP Hírek - Vinales nem hitte el, hogy Rossi utolérte a MotoGP katari nyitányán

A tesztidőszak során és az edzéseken is nagy volt a Yamaha új szerzeményének fölénye, a vasárnapi versenyen viszont eltűnt a különbség a két motoros között. A spanyol úgy érzi, győzelmének köszönhetően lekerült a teher a válláról.

MotoGP Hírek - Őrült verseny, Vinales győzelemmel debütált a Yamahánál!

Háromnegyed órás csúszással kezdődött a 2017-es idény első futama, de megérte a várakozás. Káprázatos versenyt teljesített a királykategória mezőnye, de végül senki nem tudta legyőzni Maverick Vinalest. A spanyol mögött Andrea Dovizioso lett a második, Valentino Rossi pedig a harmadik.
    <<  1 2 3 4 [56 7 8 9  >>

Készítette: www.KarikuszDesign.hu | Szerverhosting Partnerünk: EZit.hu Minden jog fentartva : AutoMotorCenter.hu 2010-2016