Tiago Monteiro nem állhat rajthoz Japánban!

Tiago Monteiro orvosi tanácsára a soron következő Japán versenyhétvégét is kihagyja. Ez lesz a soron következő második verseny, melyről Monteiro hiányozni fog a Barcelonában bekövetkezett balesete miatt

Forma-1 Hírek - Bizonyítékok arra, hogy az FIA elfogultan döntött Verstappen kárára és Räikkönen javára?

Érdekes felvételek kerültek elő az Amerikai Nagydíjról, amik bizonyíthatják azt, hogy az FIA nem feltétlen hozott jó döntést vasárnap Austinban.

Forma-1 Hírek - Hamilton nyert Amerikában Vettel és Räikkönen előtt: világbajnok a Mercedes

Miközben Lewis Hamilton magabiztosan és nagyon simán nyerte meg az Amerikai Nagydíjat Austinban Sebastian Vettel és Kimi Räikkönen előtt, a Mercedes az elmúlt három évhez hasonlóan futamokkal az idény vége előtt bebiztosította a konstruktőri címét.

MotoGP Hírek - Rossi: „Ha nem tetszik, hogy ilyen a versenyzés, otthon lehet maradni”

Nagyon élvezte a Phillip Island-i futam során vívott kemény csatákat a „Doktor”, aki viszont úgy érzi, akár a győzelemre is lett volna esélye Iannone egyik „őrült” manővere nélkül.

Moto3 Hírek - Mir piros zászlós győzelemmel világbajnok!

Klasszikus Phillip Island-i versenyt hozott a Moto3-asok futama, amelyen a hirtelen leszakadó eső világbajnoki címet hozott Joan Mirnek. A tizenötödik kör sorrendje alapján a spanyol idei kilencedik győzelmét szerezte Livio Loi és Jorge Martin előtt.

Moto2 Hírek - Alex Marquez okos versenyzéssel nyert, Morbidelli növelte előnyét

Hiába vezetett sokáig a pole-ból induló Takaaki Nakagami, a fináléban a Marc VDS spanyolja levadászta őt, így idei harmadik sikerét aratta a Tech3-vázzal dobogóra álló Xavi Vierge és az esőben ismét remeklő Hafizh Syahrin. Morbidelli csak nyolcadik lett, de így is három ponttal többet szerzett Lüthinél.

MotoGP Hírek - Minden eldőlt? – vb-állás Phillip Island után

Míg Motegiben zárult az olló a két vb-aspiráns között, az Ausztrál Nagydíjat követően ismét tetemes a különbség Marc Marquez és Andrea Dovizioso között – de mi a helyzet mögöttük és a két kisebb kategóriában?

MotoGP Hírek - Marquez nyerte az év versenyét Rossiék előtt, Dovizioso csak a 13.!

Elképesztő izgalmakat hozott a MotoGP Ausztrál Nagydíja: egészen a hajráig nyolcan haladtak teljesen együtt az élen, folyamatosan oda-vissza előzgetve egymást. A győzelmet végül a címvédő húzta be Rossi és Vinales előtt, miközben Dovizioso a top10-be sem fért be a nagyon szenvedő Ducatival.

Ledolgozta hátránya nagy részét Michelisz Norbert!

A nyitó futamon Michelisz Norbert a közép mezőnyből indulva a 4. helyig küzdötte fel magát a szakadó esőben. Törölték a főfutamot.

Michelisz Norbert ismét az első sorban!

A Honda magyar versenyzője Michelisz Norbert ott folytatta sikeres időmérős szereplését ahol három hónapja abba hagyta.
    Második helyet szerezte meg az időmérőn és ezzel a vasárnapi első futamon a 9. helyről  a főfutamon pedig a 2. helyről indulhat.

Tiago Monteiro kihagyja Kínát!

A Túraautó bajnokságot vezető, Tiago Monteiro kénytelen kihagyni a bajnokság következő fordulóját mivel a Szeptemberben szenvedett balesetéből még nem épült fel teljesen.

Forma-1 Hírek - Hamilton nyerte a Japán Nagydíjat Verstappen előtt, Vettel kiesett

Lewis Hamilton nagyon közel került ahhoz, hogy négyszeres világbajnoknak mondhassa magát, független attól, hogy még négy futam hátravan a szezonból. Max Verstappen újabb remek teljesítménye, ezúttal Suzukában.

Forma-1 Hírek - Hamilton egészen simán nyerte a japán időmérőt Bottas és Vettel előtt

A Mercedes versenyzője rendkívül könnyedén húzta be a Japán Nagydíj időmérő edzését, amivel a legjobb pozícióba helyezte magát Suzukában és a bajnokságban.

Forma-1 Hírek - Verstappen nyerte a Maláj Nagydíjat: Vettel varázsolt, Räikkönen elrajtolni sem tudott

Verstappen egy szenzációs teljesítmény végén a tavalyi Spanyol Nagydíj után újra nyerni tudott a Forma-1-ben a Red Bullal. Vettel az utolsó helyről a negyedikre jött fel, míg Hamilton a második lett Ricciardo előtt.

Forma-1 Hírek - Vettel: A srácok csodát műveltek

Sebastian Vettel meglehetősen pozitív hangulatban nyilatkozott a Q1-es kiesést követően, a Ferrari szerelőit méltatta a gyors motorcseréért. A futam holnap lesz, nem szállt el minden esély.
    <<  1 2 [34 5 6 7  >>

Készítette: www.KarikuszDesign.hu | Szerverhosting Partnerünk: EZit.hu Minden jog fentartva : AutoMotorCenter.hu 2010-2016